Autosklo Praha

Autosklo Praha - služby které firma poskytuje:

Pro více informací nebo pro okamžitou výměnu čelního autoskla volejte na číslo 603 111 072.

Sarajevská 21
Praha 2, 120 00

Firma na trhu působí již od roku 2001. 

Autosklo Praha - nadstandardní služby, které poskytují zdarma

  • Převzetí vozidla u vás a vrácení opraveného vozidla na vámi určené místo
  • Autosklo Praha mobilní montáže - možnost sjednání výměny čelního nebo jiného autoskla přímo u Vás. Bez příplatku po celé ČR.
  • Autosklo Praha NON STOP služba - opravy vozidel 365 dní v roce a 24 hodin denně bez jakéhokoliv příplatku. Možnost výběru čelního autoskla dle Vašich požadavků.
  • Čištění interiéru - Když je provedena výměna čelního skla, tak posléze na požádání vyčistí ZDARMA interiér vozidla.
  • Dálniční známku přelepí bez poškození na nové přední autosklo.

Autosklo Praha - opravu si objednejte co nejdříve

Když se vám poškodí čelní sklo, tak není dobré s jeho výměnou či opravou otálet nebo na něco čekat. Podle nových pravidel za poškozené čelní autosklo vám může policista udělit pokutu  a strhnout k tomu ještě 5 bodů. Fakt, že se tato situace většinou řeši pouze domluvou nic nemění na tom, že je hloupost riskovat, zvlašť když firma Autosklo Praha JR za vás vyřeší veškeré formality!

Kvalitní autofólie brání vykradení

Bezpečnostní autofólie případnému zloději význačně ztěžují vniknutí do vašeho vozidla. Touto funkcí disponují i zabarvené fólie. V servisu Autosklo Praha JR vždy najdete odborníka, který vám doporučí a poskytne ten nejvhodnější typ fólií na váš vůz. Firma vám také danou fólii během chvíle namontuje.

Autosklo Praha – tradice, spolehlivost a kvalita

Firma vám autosklo vymění na počkání a to díky tomu, že disponují více jak 8000 ks autoskel, které mají přímo na skladě. Autoskla jsou od originálních výrobců ve všech barvách a variantách (čelní skla, boční, zadní skla, střešní autoskla na osobní, nákladní vozidla a autobusová skla). 

Cílem firmy Autoskla Praha JR je maximální spokojenost zákazníků, cože jsem jim bezpochyby daří. Bez jakýchkoliv příplatků vám mohou nabídnout NONSTOP službu pro okamžitou pomoc. Jako další přidanou hodnotu mají v nabídce mobilní jednotku, která je schopná zasáhnout kdekoli na území ČR. Běžně vám firma poskytne 3letou záruční dobu (mimo vozidel před opravou, havarovaných vozidel a mimo mechanicky poškozených autoskel nebo opotřebením či únavou ostatních součástí vozu jako např. mechanismu stahování u bočních skel, mimo poškrábání stěrači, při užití nevhodných přípravků na mytí, lepení, odstraňování sněhu, úderem jiných předmětů, svévolnému prasknutí vyhřívaných skel způsobené výkyvy teplot atd.).

Opravy autoskel provádí firma například u těchto modelů a značek

Oprava čelního skla či jiného autoskla firma nejčastěji provádí u těchto modelů a značek aut: