Zasklení terasy

Vytvořte si zelenou oázu, která bude sloužit i uprostřed zimy! Sklenářství Praha vám pomůže s realizací získání dalšího obytného prostoru a nabízí vám zasklení terasy. Otevřenou terasu můžete používat jen pár měsíců v roce. Zasklený prostor však využijete celoročně. Příjemné posezení na zasklené terase začnete provozovat již v jarních měsících a vydrží vám dlouho do podzimu. Zasklení terasy vytvoří prostor zimní zahrady a je pro své tepelně-izolační vlastnosti dobrým řešením pro vás, vaše domácí mazlíčky i zelené rostliny.

Máte zájem o naše služby?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Zasklení terasy - volba vhodného skla

Zasklení terasy lze provést standardním způsobem - výměnou stávajících skel za nová nebo moderním postupem pomocí stavebního kování a kaleného skla. K zasklení terasy můžete zvolit skla čirá nebo matová a také jejich kombinaci. Čiré sklo je vhodné tam, kam chcete mít výhled. Zasklení terasy matným sklem zase zajistí soukromí před zvědavými zraky sousedů. Naše firma provede také demontáž staré konstrukce a následnou montáž nových prvků pro osazení kalených skel. Vše, včetně přidružených prací vám Sklenářství Praha zajistí.

Zasklení terasy - nechte si od nás poradit

A jaké zasklení terasy si vybrat? Široké spektrum typů kování vám umožní téměř jakékoli řešení zasklení terasy. Existuje mnoho variant a naši odborníci vám poradí, která je pro daný prostor nejvhodnější. Ať už se rozhodnete pro kteroukoli variantu zasklení terasy, buďte si jisti, že můžete očekávat kvalitní zpracování za dobrou cenu. Zasklení terasy provedeme s ohledem na technické a prostorové možnosti dle vašeho přání a pak bez obav užívejte tento prostor pro své záliby.

Zasklení terasy - různá řešení

Zasklení terasy se uplatní nejen u rodinných domů ale také například u střešních bytů. Zasklení terasy nemusí být jen celoplošné a terasu lze ponechat otevřenou jen se skleněnými výplněmi použitými jako zábradlí. Zasklení terasy provedou naši zkušení odborníci, kteří jsou schopni po konzultaci s vámi doporučit nejvhodnější řešení dle vašeho zadání.

Zasklení terasy - sklenářství nonstop

Pokud potřebujete jen opravu rozbitého skla na terase, obraťte se na nás co nejdříve protože rozbité sklo je nebezpečné. Sklenářství Praha je sklenářství nonstop a v rámci služby zasklení terasy je schopno na takovou situaci reagovat okamžitě. Náš technik přijede, zabezpečí sklo aby nedošlo k jeho uvolnění, zaměří a následně vymění podle nejnovějších technologických postupů. Zasklení terasy od naší firmy bude vždy přínosem a za dobrou cenu.

Zasklení terasy a další nabídka zasklívání

Kromě zasklení terasy firma Sklenářství Praha provede také zasklívání balkonuvelkoformátové zasklívánízasklívání výloh a samozřejmě zasklívání oken. Odborní pracovníci naší firmy Sklenářství Praha provedou sklenářské práce jak na místě u zákazníka prostřednictvím naší služby sklenářství nonstop, tak v naší plně vybavené provozovně. Umíme rychle poskytnout službu od zabezpečení rozbitého skla a jeho výměny po výrobu náročných architektonických a nábytkových prvků. Naším cílem je uspokojení požadavků všech zákazníků a to ve špičkové kvalitě a v co nejkratším termínu.

Stránka Zasklení terasy se nachází i na našem starém webu Sklenářství Praha.