Pochozí sklo

Sklenářství Praha vám vyrobí pochozí sklo včetně montáže na místě. Pochozí sklo se uplatní v interiéru např. na schodišťové stupně a skleněné podlahy. V exteriéru pak pochozí sklo potkáme na plochých střechách a střešních světlících, kde vnáší do budov světlo a jsou bezpečné pro chůzi osob. Pochozí sklo dodáváme do veřejného i soukromého sektoru. Moderní prosklené domy a interiéry budou krásné a také bezpečné, pokud použijete pochozí sklo a buďte si jisti, že vždy zaujme svým designem.

Máte zájem o naše služby?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Pochozí sklo - další využití

 • pochozí sklo na skleněné lávky, galerie a patra
 • pochozí sklo pro taneční parkety
 • pochozí sklo za účelem zakrytí a zároveň vystavení různých historických vykopávek a objektů
 • pochozí sklo zakrývající osvětlení v podlaze
 • pochozí sklo pro světlovody

Pochozí sklo - opracování

Pochozí sklo je bezpečnostní vrstvené sklo a skládá se z několika vrstev skla spojených bezpečnostní fólií. Např. pochozí sklo Connex je třívrstvé lepené bezpečnostní sklo v kaleném nebo nekaleném provedení. Pro vaše pochozí sklo nabízíme veškeré opracování - broušení skla, leštění, výřezy do skla a vrtání skla. Naše firma má bohaté zkušenosti se zakázkami na pochozí sklo s použitím bezpečnostního vrstveného skla Connex.

Pochozí sklo - výroba na míru

Pochozí sklo a jeho přesná skladba a tloušťka je individuální protože ji ovlivňuje velikost použitého skla a požadované budoucí zatížení. To bude samozřejmě rozdílné v soukromých a komerčních prostorách. Pochozí sklo a jeho výběr závisí i na způsobu uložení skla. Od všech těchto faktorů se odvíjí i cena pro vaše pochozí sklo. Různými kombinacemi síly skel a počtu fólií vám naše firma vyrobí pochozí sklo dle vašeho přání.

Pochozí sklo - druhy

 • pochozí sklo čiré
 • pochozí sklo matové
 • pochozí sklo protiskluzové
 • pochozí sklo se sítotiskem

Pochozí sklo - vlastnosti

 • pochozí sklo má vysokou odolnost proti otěru a poškrábání
 • pochozí sklo vyniká mechanickou odolností
 • pochozí sklo odolává vysokým rozdílům teplot
 • pochozí sklo je bezpečné i při jeho případném rozbití

Pochozí sklo - servis od Sklenářství Praha

Můžeme vám pochozí sklo vyrobit a dodat nebo k vám přijet s naší pojízdnou dílnou, která je plně vybavena pro montáž u zákazníka. Na základě dlouholetých zkušeností pro vás navrhneme a zajistíme nejvhodnější pochozí sklo s ohledem na cenu a požadovanou bezpečnost. Od naší firmy můžete vždy očekávat pochozí sklo kvalitně zpracované a za dobrou cenu.

Pochozí sklo a další nabídka skel od Sklenářství Praha

Naše firma Sklenářství Praha vám dodá nejen pochozí sklo ale také neprůstřelné sklo, protihlukové sklo, bezpečnostní sklo Connex, protipožární sklo, barevné sklo Lacobel a Matelac, tlačená skla do dveří, drátosklo, matné sklo, kalené sklo, izolační dvojsklo, dvojsklo nebo trojsklo, zatmívací sklo a fólie na sklo.

Pochozí sklo a naše služba sklenářství nonstop

Odborní pracovníci naší firmy Sklenářství Praha provedou práce jak na místě u zákazníka prostřednictvím naší služby sklenářství nonstop, tak v naší plně vybavené provozovně. Naším cílem je uspokojení požadavků všech zákazníků a to ve špičkové kvalitě a v co nejkratším termínu. 

Stránka Pochozí sklo se nachází i na našem starém webu Sklenářství Praha.