Zasklívání výloh

Sklenářství Praha zajišťuje zasklívání výloh. Při zasklívání výloh používáme čiré nebo kouřové bezpečnostní sklo o tloušťce 6 mm až 12 mm nebo bezpečnostní vrstvené sklo Connex 3.3.2 , 4.4.2 , 5.5.2, 6.6.2, které rozhodně doporučujeme. Bezpečnostní sklo Connex se skládá z více vrstev skleněných tabulí, které jsou spojeny vrstvou folie zaručující bezpečnost. Zasklívání výloh tímto sklem akceptuje pojišťovna, takže při ať už náhodném či násilném rozbití budete finančně kryti. Certifikace z naší strany je samozřejmostí.

Máte zájem o naše služby?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Zasklívání výloh - druhy skla a výškové zasklívání

Kromě bezpečnostního skla Connex s polyvinylbuteralovou fólií, které zaručuje ochranu proti vysypání (při rozbití střepy zůstávají přilepeny na fólii) a proti vniknutí cizích osob, lze také k zasklívání výloh použít sklo Ditherm vyrobené na zakázku. Pro zvýšení bezpečnosti bez nového zasklívání výloh nabízíme i polepení stávajících výkladů bezpečnostní fólií. Provádíme též výškové zasklívání výloh pomocí vakuových přísavek. Sklenářství Praha spolupracuje s dalšími odborníky - truhláři a zámečníky pro splnění vašich přání.

Zasklívání výloh - velkoformátové zasklívání

Umíme také velkoformátové zasklívání výloh - zasklíme vám výklad o velikosti nad 225 x 321 nebo netradičních tvarů (skla ohýbaná podle vyrobené šablony). Pro velkoformátové zasklívání výloh nadrozměrnými těžkými skly používáme vývěvový přísavkový systém, jehož pomocí není problém zasklít nadrozměrnou výlohu nebo okno, skleněnou stěnu či jakékoli jiné těžké sklo do 550 kg. Vývěvový přísavkový systém patří k vybavení naší firmy, proto můžeme být velmi flexibilní. Obraťte se na nás s jakýmkoli požadavkem na zasklívání výloh zcela bez obav.

Zasklívání výloh - jedině od Sklenářství Praha

Oprava vaší rozbité výlohy je pro nás hračka. Sklenářství Praha je v rámci služby zasklívání výloh schopno na takovou situaci reagovat okamžitě. Náš technik přijede, zabezpečí sklo aby nedošlo k jeho uvolnění, zaměří a následně vymění podle nejnovějších technologických postupů. Vaši výlohu s naší pojízdnou dílnou uvedeme do původního stavu v co nejkratší době. Zasklívání výloh od naší firmy bude provedeno rychle, bezpečně a za dobrou cenu včetně odvozu starého skla.

Zasklívání výloh - další nabídka prací Sklenářství Praha

Kromě zasklívání výloh firma Sklenářství Praha provede také zasklení terasyvelkoformátové zasklívánízasklívání balkonu a samozřejmě zasklívání oken. Odborní pracovníci naší firmy Sklenářství Praha provedou sklenářské práce jak na místě u zákazníka prostřednictvím naší služby sklenářství nonstop, tak v naší plně vybavené provozovně. Umíme rychle poskytnout službu od zabezpečení rozbitého skla a jeho výměny po výrobu náročných architektonických a nábytkových prvků. Naším cílem je uspokojení požadavků všech zákazníků a to ve špičkové kvalitě a v co nejkratším termínu.

Stránka Zasklívání výloh se nachází i na našem starém webu Sklenářství Praha.