Dvojsklo nebo trojsklo

Rozhodli jste se vyměnit vaše stará okna a nevíte zda zvolit dvojsklo nebo trojsklo? V naší firmě Sklenářství Klapka vám rádi poradíme! Máme dlouholeté zkušenosti, takže doporučíme, zda by bylo vhodnější dvojsklo nebo trojsklo dle individuální situace u vašich oken či dveří. Ať již dvojsklo nebo trojsklo - vyrobíme vám skla na míru a dodáme je v co nejkratším termínu. Naším cílem je uspokojení požadavků na dvojsklo nebo trojsklo u všech zákazníků a to ve špičkové kvalitě.

Dvojsklo nebo trojsklo - vlastnosti

Ať si vyberete dvojsklo nebo trojsklo, garantujeme opravdu vysokou tepelnou izolaci. Díky této vlastnosti vám dvojsklo nebo trojsklo v oknech a dveřích ušetří náklady na vytápění vaší domácnosti, provozovny či jiného objektu. Izolační dvojsklo nebo trojsklo dodáváme v různých sestavách, s klasickým hliníkovým rámečkem nebo i s vnitřní náplní argonem a nízkoenergetickým povlakem skla a tzv. "teplým rámečkem" - tj. distanční rámeček, který je oproti klasickému hliníkovému vyroben z plastu a izolační dvojsklo pak zabraňuje tvoření tepelných mostů.

Dvojsklo nebo trojsklo - použití

Dvojsklo nebo trojsklo se nepoužívá pouze do oken a dveří. Dvojsklo nebo trojsklo se uplatní i při zasklívání teras a zimních zahrad u rodinných domů a zasklených zahrádek restaurací. Dvojsklo nebo trojsklo pak z takového místa pomůže vytvořit celoročně obyvatelný prostor. Dvojsklo nebo trojsklo lze také použít na skleněné zastřešení.

Dvojsklo nebo trojsklo - nabídka

Pokud se jedná o opravu okna, dvojsklo nebo trojsklo vždy závisí na síle rámu. Izolační dvojsklo do plastového okna, které se standardně nabízí, má sílu 24 mm - 4 - 16 - 4. Trojsklo za použití nízkoemisního pokoveného skla s náplní argonu má až dvakrát lepší tepelnou izolaci než běžné izolační dvojsklo. Trojsklo má také větší sílu než klasické dvojsklo a proto je jeho použití možné do nových rámů a nebo do starších dřevěných či železných rámů po úpravách. Nejmenší použitelná síla pro trojsklo je 32 mm - 4 - 10 - 4 - 10 - 4.

Dvojsklo nebo trojsklo - další nabídka naší firmy

Dvojsklo nebo trojsklo dodáváme od zaměření až po instalaci. Sklenářství Praha vám zaručuje preciznost zpracování za dobrou cenu a za kvalitní dvojsklo nebo trojsklo ručí. Dodáme vám nejen izolační dvojsklo nebo trojsklo ale také kalené sklo, drátosklo, tlačená skla do dveří, pochozí sklo, protihlukové sklo, protipožární sklo, matné sklo, bezpečnostní sklo Connex a barevné sklo LACOBEL a MATELAC. Umíme i takové speciality jako zatmívací sklo, neprůstřelné sklo a dodáváme též fólie na sklo.

Dvojsklo nebo trojsklo - služba sklenářství nonstop

Odborní pracovníci naší firmy Sklenářství Klapka provedou práce jak na místě u zákazníka prostřednictvím naší služby sklenářství nonstop, tak v naší plně vybavené provozovně. Umíme rychle poskytnout službu od zabezpečení rozbitého skla a jeho výměny po výrobu náročných architektonických a nábytkových prvků.