Protihlukové sklo

Jedním z předních požadavků na vlastnosti oken je omezení hluku pronikajícího do místnosti. Sklenářství Praha vám do vašich oken nabízí protihlukové sklo. Protihlukové sklo se uplatní všude tam, kde potřebujete docílit větší zvukové izolace od automobilové, železniční nebo letecké dopravy. Nemusíte ani bydlet u rušné silnice nebo dálnice, stačí blízkost mateřské školy nebo restauračního provozu. Protihlukové sklo v oknech či dveřích vám zajistí tiché a klidné místo k bydlení a k práci i uprostřed rušného venkovního života.

Máte zájem o naše služby?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Protihlukové sklo - další využití kromě oken a dveří

  • protihlukové sklo pro zastřešení
  • protihlukové sklo na fasády
  • protihlukové sklo dělících příček a skleněných stěn kanceláří a zasedacích místností
  • protihlukové sklo do bytových interiérů

Protihlukové sklo - vlastnosti

Protihlukové sklo je vrstvené zvukově-izolační sklo, které je lepené a se speciální protihlukovou fólií. Takové protihlukové sklo dokáže eliminovat hluk až o polovinu. Klasické okenní sklo má neprůzvučnost 29 dB, protihlukové sklo začíná na 35 dB ale je možné docílit až 44 dB. V interiéru bychom měli mít neprůzvučnost 40 dB ve dne a 30 dB v noci. Když uvážíte, že hluk na frekventované ulici ve městě se pohybuje kolem 70 dB, je jasné, že protihlukové sklo je dnes v oknech naprostou nutností.

Protihlukové sklo - odborné změření a posouzení od Sklenářství Praha

Protihlukové sklo dodáme do vašich domácností i průmyslových objektů. Upozorňujeme, že protihlukové sklo funguje pouze v případě zavřených oken, takže pokud rádi spíte s pootevřeným oknem, nečekejte, že se hluk zlepší. Poraďte se s námi, jaké protihlukové sklo vybrat a přenechte práci našim odborníkům. Správné těsnění a kvalitní montáž je také rozhodující. Protihlukové sklo a jeho cena je individuální dle typu a třídy skla.

Protihlukové sklo vám můžeme vyrobit a dodat nebo k vám přijet s naší pojízdnou dílnou, která je plně vybavena pro montáž u zákazníka. Na základě dlouholetých zkušeností pro vás navrhneme a zajistíme nejvhodnější protihlukové sklo dle potřeby s ohledem na rušnost okolí za dobrou cenu. Od naší firmy můžete vždy očekávat protihlukové sklo kvalitně zpracované a za dobrou cenu.

Protihlukové sklo a další nabídka skel od naší firmy

Naše firma Sklenářství Praha vám dodá také neprůstřelné sklopochozí sklobezpečnostní sklo Connexprotipožární sklobarevné sklo Lacobel a Matelactlačená skla do dveřídrátosklomatné sklokalené sklo, izolační dvojsklo, dvojsklo nebo trojsklo, zatmívací sklo a fólie na sklo.

Odborní pracovníci naší firmy Sklenářství Praha provedou sklenářské práce jak na místě u zákazníka prostřednictvím naší služby sklenářství nonstop, tak v naší plně vybavené provozovně. Naším cílem je uspokojení požadavků všech zákazníků a to ve špičkové kvalitě a v co nejkratším termínu.

Protihlukové sklo - přímá vzduchová neprůzvučnost

obyčejné sklo           protihlukové sklo         třídy zvukové neprůzvučnosti
Planilux       Stadip Stadip Silance TZ1 25-29 dB
3 29   33.1 33 35   TZ2 30-34 dB
4 30   33.2 33 35   TZ3 35-39 dB
5 31   44.1 34 37   TZ4 40-44 db
6 32   44.2 34 37   TZ5 45-49 dB
8 33   55.1 35 38   TZ6 50 a více dB
10 35   55.2 35 38      
12 36   66.1 36 39      
      66.2 37 39      
      88.1 40 42      
      1010.1 41 44      

Stránka Protihlukové sklo se nachází i na našem starém webu Sklenářství Praha.