Výroba akvárií a terárií na zakázku

Sklenářství Praha - výroba akvárií a terárií je tu pro vás a vaše rybičky a další chované mazlíčky. Výroba akvárií a terárií je pro naši firmu hračka, máme s ní dlouholeté zkušenosti. Naše výroba akvárií a terárií se již uskutečnila pro mnoho zákazníků do domácností, kanceláří, restaurací, hotelů, škol a prodejen. Výroba akvárií a terárií se uplatní nejen jako účelová záležitost ale i jako dekorační prvek. Naším cílem je uspokojení požadavků všech zákazníků a to ve špičkové kvalitě a v co nejkratším termínu.

Máte zájem o naše služby?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Výroba terária a akvária na míru - velikost a tvary

Rozhodněte se pro naši službu výroba akvárií a terárií a my vám vyrobíme akvárium nebo terárium, které bude nejen účelné ale také vkusně zakomponované do vašeho interiéru. Naše výroba akvária na míru splní veškeré vaše požadavky ohledně velikosti a tvaru. Kromě klasických tvarů vám vyrobíme i atypická akvária a terária rohová nebo šestihranná. A navíc vás naše výroba akvárií a terárií mile překvapí dobrou cenou.

Výroba akvárií a terárií - skla

Při výrobě akvária na míru používáme skla, která jsou perfektně zpracovaná, přesně řezaná, s obroušenými hranami tak, aby manipulace s nimi při krmení a čištění byla naprosto bezpečná. Pracujeme s čirým sklem Float 4 mm až 15 mm tloušťky podle velikosti a objemu nádrže. Výroba akvárií a terárií pro lepení pracuje se silikonem Perrenator určeným speciálně pro akvária a terária a odpovídajícím bezpečnostním předpisům DIN 32 622. Je odolný proti hydrolýze, UV záření a proti působení slané mořské vody.

Výroba akvárií a terárií - otvory a výřezy

Naše výroba akvárií a terárií umí vytvořit i otvory pro snadnější manipulaci nebo pro kabely elektroinstalace a to metodou vrtání skla či provést výřezy do skla. Samozřejmostí je začistění otvorů akvária nebo terária bez ostrých hran z hlediska bezpečnosti i z hlediska designu. Výroba akvárií a terárií naší firmou vytvoří všechny potřebné bezpečnostní výztuhy a síla použitého skla splňuje všechny normy EU. Akvárium a terárium navrhujeme tak, aby odpovídalo nárokům chovaných zvířat a vašim nárokům na bezpečnost a vzhled.

Výroba akvárií a terárií - kalkulace ceny, lhůty dodání a doprava na místo určení

Výroba akvárií a terárií od Sklenářství Praha vám zaručuje preciznost zpracování za dobrou cenu. Našimi přednostmi jsou krátké dodací lhůty - do tří pracovních dnů od přijetí zakázky, kvalita odvedené práce a příznivá cena. Cenovou kalkulaci akvária na míru či terária vám připravíme podle požadavků na velikost a náročnost zpracování. Zajistíme i dodávku a instalaci až na místo určení, cena pak vychází z váhy a dostupnosti cíle.

Výroba akvárií a terárií - další nabídka

Výroba akvárií a terárií naší firmou zdaleka není jedinou službou pro vás. Sklenářství Praha umí zhotovit skleněný nábytek, provádí velkoformátové zasklívání, zasklívání výloh, zasklívání balkonů, zasklení terasy a samozřejmě zasklívání oken a dveří. Odborní pracovníci naší firmy provedou sklenářské práce jak na místě u zákazníka prostřednictvím naší služby sklenářství nonstop, tak v naší plně vybavené provozovně. Poskytujeme služby od zabezpečení rozbitého skla a jeho výměny po výrobu náročných architektonických a nábytkových prvků. 

Stránka Akvária na míru se nachází i na našem starém webu Sklenářství Praha.

Výroba akvárií a terárií - fotogalerie