Výřezy do skla

Potřebujete vytvořit otvor v okně pro klimatizaci nebo ventilátor? Rozhodli jste se pro novou moderní kuchyň s použitím skleněné desky s výřezy do skla pro zásuvky a vypínače nebo pro zrcadlové obložení stěny pro zvětšení prostoru? Sklenářství Praha vám nabízí výřezy do skla všude tam, kde je vyžadována prostupnost skla. Rádi vám provedeme výřezy do skla ve vámi požadovaném tvaru a velikosti. Cena pro výřezy do skla závisí na počtu, velikosti a náročnosti zpracování.

Máte zájem o naše služby?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Výřezy do skla - využití ve veřejných prostorách

Výřezy do skla se často uplatňují na přepážkách úřadů, pošt, recepcí, kartoték lékařů, kde probíhá intenzívní komunikace lidí tváří v tvář a je nutná ochrana a přitom dobrá slyšitelnost. Potřeba ochrany vyvstává nejen před kapénkovou infekcí, kde postačí běžné sklo ale i před případným agresívním výpadem útočníka a zde je nutné použít bezpečnostní tvrzené sklo. Jedním ze způsobů ochrany je oddělení prostoru bezpečnostním sklem opatřeným výřezy do skla a instalací tzv. mluvítek.

Výřezy do skla - využití v domácnostech

Výřezy do skla si můžete objednat na skleněné desky pro obklady nejen kuchyní ale i sprchových koutů a koupelen vůbec, předěly místností, skleněné posuvné dveře a zrcadlové obklady. Jak vidíte, s výřezy do skla se setkáváme všude, v domácnostech i ve veřejných prostorách. Výřezy do skla se uplatní jak při renovaci historických prvků, tak v současném moderním interiéru, kde je sklo velmi oblíbené pro navození pocitu lehkosti a vzdušnosti místností.

Výřezy do skla - na různé druhy skel

Výřezy do skla provádí zkušení mistři svého řemesla pomocí speciálních nástrojů a přípravků. Určitě se do něj nepouštějte sami. Sklenářství Praha vám zaručuje preciznost zpracování za dobrou cenu. Umíme aplikovat výřezy do skla na zrcadla, mačkané sklo, sklo float, drátosklo, bezpečnostní sklo Connex a lakovaná skla. Samozřejmostí je začistění otvoru z hlediska bezpečnosti bez ostrých hran i z hlediska designu.

Výřezy do skla - uplatnění

Umíme provést výřezy do skla na pochozí sklo v případě schodiště nebo skleněné podlahy, která se uplatní v místech, kde touto podlahou prostupuje světlo do místnosti bez oken, výřezy do skla u zábradlí, celoskleněných dveří, kde jsou nutné výřezy do skla pro kování a úchyty, výřezy do skla u skleněných příček a předělů místností, výřezy do skla na zásuvky a vypínače u obložení stěn kuchyní a koupelen nebo zrcadlových obkladů tanečních sálů, barů a diskoték a v neposlední řadě se výřezy do skla uplatní při výrobě skleněného nábytku jako jsou skleněné stoly a konferenční stolky, police a další nábytek.

Výřezy do skla - další nabídka opracování skla od Sklenářství Praha

Firma Sklenářství Praha provádí nejen výřezy do skla ale také vrtání skla, broušení skla a pískování skla. Odborní pracovníci naší firmy Sklenářství Praha provedou sklenářské práce jak na místě u zákazníka prostřednictvím naší služby sklenářství nonstop, tak v naší plně vybavené provozovně. Umíme rychle poskytnout službu od zabezpečení rozbitého skla a jeho výměny po výrobu náročných architektonických a nábytkových prvků. Naším cílem je uspokojení požadavků všech zákazníků a to ve špičkové kvalitě a v co nejkratším termínu.

Stránka Výřezy do skla se nachází i na našem starém webu Sklenářství Praha.

Výřezy do skla – fotogalerie: