Fazetování zrcadel – fazetování skla

Sklenářství Praha vám nabízí fazetování zrcadel a čirého skla. Fazetování zrcadel je vhodné pro zrcadla do koupelen, předsíní, ložnic ale i dalších místností. Fazetování zrcadel je vhodné pro přímé nalepení na podklad nebo pro zasklení do rámu. Fazetování zrcadel od Sklenářství Praha je služba, která pro vás bude užitečná nejen v domácnostech ale také v kancelářích, vašich provozovnách - kadeřnictvích, oděvních obchodech, hotelech apod.

Máte zájem o naše služby?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Fazetování zrcadel - co to je?

Co je vlastně fazetování zrcadel? Fazetování zrcadel je úprava jejich hran opracováním pod určitým úhlem, zbroušením a následným zaleštěním. Fazetování zrcadel neboli zkosení hran jsme schopni vyrobit v různých šířkách nejen na rovné ale i na tvarované hraně - fazetování zrcadel na oválných nebo kruhových zrcadlech. Fazetování zrcadel se dělá na speciálních strojích. Lze opracovat zrcadlo o síle skla 3 mm - 9 mm.

Fazetování zrcadel - využití

Opracování fazetováním se využívá nejen pro fazetování zrcadel ale také pro čirá skla, například desky stolů, police a také pro zasklívání vstupních dveří historických budov. Fazetování zrcadel také můžete použít v interiéru jako designový prvek, který zcela jistě upoutá pozornost. Podívejte se na fazetování zrcadel v naší fotogalerii a inspirujte se.

Fazetování zrcadel - kde ho nalezneme?

Fazetování zrcadel se uplatňuje na zrcadlech v současném moderním interiéru, vyniká svou krásou čistých linií a přitom působí luxusně. Fazetování zrcadel se uplatní i pro zrcadla na obložení stěn, kde je potřeba opticky zvětšit úzké prostory a navodit dojem luxusu. Se službou fazetování zrcadel máme bohaté zkušenosti.

Fazetování zrcadel - od Sklenářství Praha

Sklenářství Praha vám nabízí precizně zpracované fazetování zrcadel za příznivou cenu. Vyberte si tvar a rozměr, my vám zrcadla vyrobíme, přivezeme a s naší pojízdnou dílnou provedeme odbornou montáž přímo u vás. Krátké dodací termíny pro fazetování zrcadel, kvalitní provedení a přijatelná cena - to je fazetování zrcadel od Sklenářství Praha.

Fazetování zrcadel - další opracování

Při fazetování zrcadel používáme různé další technologie opracovávání skla jako je vrtání skla nebo výřezy do skla pro otvory na zavěšení, pro osazení ozdobnými šrouby, pro zásuvky a vypínače apod. Po fazetování zrcadel jsou zrcadla hladká a bezpečná a pohledově velmi pěkně zpracovaná. Provádění fazetování zrcadel je od zaměření až po instalaci. Naším cílem je uspokojení požadavků všech zákazníků a to ve špičkové kvalitě a v co nejkratším termínu.

Fazetování zrcadel - další nabídka Sklenářství Praha

Firma Sklenářství Praha nejen provádí fazetování zrcadel na již existující zrcadla, dodává koupelnová zrcadlazrcadla v rámudekorativní zrcadlazrcadla na zeďzrcadla na míru, zkrátka naše výroba zrcadel je tu pro vás.. Provedeme práce jak na místě u zákazníka prostřednictvím naší služby sklenářství nonstop, tak v naší plně vybavené provozovně. Umíme rychle poskytnout službu fazetování zrcadel od zabezpečení rozbitého zrcadla po výrobu náročných architektonických zrcadlových prvků. 

Stránka Fazetování zrcadel se nachází i na našem starém webu Sklenářství Praha.