Zrcadla na míru

Potřebujete vyrobit zrcadla na míru? Vyrobíme a dodáme zrcadla na míru pro vaši domácnost nebo váš podnik, restauraci, obchod, kadeřnictví, fitness centrum, ubytovací zařízení, zkrátka zrcadla na míru kamkoli si budete přát. Nezapomeňte, že zrcadla opticky zvětšují prostor a i do malého prostoru lze umístit velká zrcadla v případě, že to jsou zrcadla na míru. Provedeme vám montáž přímo na zeď, sádrokarton nebo dřevěnou příčku.

Máte zájem o naše služby?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Zrcadla na míru - jsme na ně odborníci

K montáži zrcadla na míru přímo na plochu zdi používáme speciální lepidla odpovídající nejnovějším normám bezpečnosti a kvality. Odolávají vlhkosti a jsou tedy vhodná i pro zrcadla na míru do vaší koupelny. Upozorňujeme, že lepená zrcadla na míru se nedají demontovat bez jejich rozbití. Pokud požadujete možnost demontáže a přemístění zrcadla, je vhodné použít pro zrcadla na míru speciální nalepovací kovové háčky. Tato metoda je však vhodná pro menší rozměry zrcadel.

Zrcadla na míru - na vaše přání

Zrcadla na míru lepená na větší plochy je možné a žádoucí opatřit pro větší bezpečnost bezpečnostní fólií, nalepenou na zadní straně zrcadla. V případě nerovného povrchu zajistíme vhodný podklad pro jejich bezproblémové nalepení. Vyrábíme a montujeme zrcadla na míru různých velikostí a tvarů i zcela atypických. Zrcadla na míru dodáme vždy zabroušená, takže se nemusíte obávat zranění.

Zrcadla na míru - fazetování a velké formáty

Na zrcadla na míru se též uplatňuje technologie fazetování zrcadel, tj. zkosení jejich hran pod určitým úhlem. Fazetu jsme schopni vyrobit v různých šířkách, na rovné i tvarované hrany - oválná a kruhová zrcadla na míru. Lze opracovat sklo o síle 3 mm - 19 mm. Vyrábíme a instalujeme velkoformátová zrcadla na míru. Případné dotazy ohledně vhodného druhu a rozměru zrcadla na míru rádi zodpovíme.

Zrcadla na míru - opracování a termíny dodání

Při výrobě zrcadla na míru používáme různé další technologie opracovávání skla jako je vrtání skla nebo výřezy do skla pro osazení ozdobnými šrouby, pro zásuvky a vypínače apod. Zrcadla na míru od nás jsou hladká a bezpečná a pohledově velmi pěkně zpracovaná. Zrcadla na míru dodáváme od zaměření až po instalaci. Naším cílem je uspokojení požadavků všech zákazníků a to ve špičkové kvalitě a v co nejkratším termínu. Zrcadla na míru jsme schopni vyrobit do 2 pracovních dnů, u fazetového zrcadla na míru do 5 pracovních dnů.

Zrcadla na míru - další nabídka zrcadel od Sklenářství Praha

Firma Sklenářství Praha vám vyrobí dekorativní zrcadlazrcadla v rámu, provádí fazetování zrcadel, vyrábí fazetová zrcadlakoupelnová zrcadlazrcadla na zeď, zrcadla na míru, zkrátka naše výroba zrcadel je tu pro vás. Provedeme sklenářské práce jak na místě u zákazníka prostřednictvím naší služby sklenářství nonstop, tak v naší plně vybavené provozovně. Umíme rychle poskytnout službu od zabezpečení rozbitého zrcadla po výrobu náročných architektonických zrcadlových prvků.

Stránka Zrcadla na míru je i na našem starém webu Sklenářství Praha.

Zrcadla na míru - fotogalerie