Skleněné posuvné dveře interiérové

Sklenářství Praha je zde pro vás a vaše kreativní nápady a nabízí vám v moderním interiéru velmi žádaný prvek - skleněné posuvné dveře. Vneste do svých domovů, kanceláří a hotelů a restaurací odlehčení pomocí skleněných tabulí dveří. Skleněné posuvné dveře jsou účelné a zdobné. Plní funkci klasických dveří - oddělují místnosti a eliminují hluk a přitom se mohou stát nádherným designovým detailem, který ozdobí váš interiér jedinečným způsobem.

Máte zájem o naše služby?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Skleněné posuvné dveře - vlastnosti

Skleněné posuvné dveře navodí pocit lehkosti a vzdušnosti místností. Skleněné posuvné dveře propouštějí světlo a přitom jsou neprůhledné a poskytují soukromí, takže se uplatní v moderních interiérech místností včetně dveří koupelen a sprchových koutů. Skleněné posuvné dveře vyrábí naši zkušení mistři svého řemesla pomocí speciálních nástrojů. Jejich hrany jsou broušené a leštěné, takže jsou na dotek hladké a bezpečné a pohledově velmi pěkně zpracované. Skleněné posuvné dveře můžete mít bez obav i v domácnosti s dětmi a čtyřnohými miláčky.

Skleněné posuvné dveře - vysoká odolnost

Skleněné posuvné dveře jsou vyrobené tak, že se nemusíte bát jejich křehkosti. Na skleněné posuvné dveře se používají kalená skla, která jsou tvrzená tepelnou úpravou tak, aby se dosáhlo jejich mechanické a tepelné odolnosti, pevnosti a pružnosti a vyhovují bezpečnostním normám. Skleněné posuvné dveře vyrobíme na míru, dle vašeho návrhu a přizpůsobíme stavebnímu otvoru. Sklenářství Praha vám zaručuje preciznost zpracování za dobrou cenu a za každé skleněné posuvné dveře ručí.

Skleněné posuvné dveře - opracování

Skleněné posuvné dveře vyrábíme z čirého nebo matového skla od síly 8 mm. Na čiré sklo používáme různé technologie opracovávání skla - například pískování skla, kterým můžeme vytvořit matový povrch na skleněné posuvné dveře v celé ploše nebo jen vzor pro určitý stupeň zneprůhlednění skla. Vaše skleněné posuvné dveře pak mohou mít ornament v podobě grafického nebo květinového motivu dle vašich představ. Vyrobíme šablonu jakéhokoli motivu dle přání.

Skleněné posuvné dveře - další produkty od Sklenářství Praha

Firma Sklenářství Praha vyrábí nejen skleněné posuvné dveře ale také bezrámové skleněné stěny, skleněné stoly, konferenční stolky a skleněné vitríny. Odborní pracovníci naší firmy Sklenářství Praha provedou práce jak na místě u zákazníka prostřednictvím naší služby sklenářství nonstop, tak v naší plně vybavené provozovně. Umíme rychle poskytnout službu od zabezpečení rozbitého skla a jeho výměny po výrobu náročných architektonických a nábytkových prvků. Naším cílem je uspokojení požadavků všech zákazníků a to ve špičkové kvalitě a v co nejkratším termínu.

Stránka Skleněné posuvné dveře se nachází i na našem starém webu Sklenářství Praha.

Skleněné dveře posuvné interiérové - fotogalerie