Sklo matné

Naše firma Sklenářství Praha vám nabízí k zasklení kromě čirých skel také matné sklo. Matné sklo může být vyrobeno leptáním nebo broušením - pískování skla. Provádí ho mistři svého řemesla pomocí speciálních nástrojů a přípravků. Matné sklo má tu vynikající vlastnost, že je průsvitné ale neprůhledné. Dodáváme matné sklo - SATINOVO MATÉ - sklo má saténový, matný povrch a vyrábí se v sílách 4, 5, 6, 8 a 10 mm.

Máte zájem o naše služby?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Matné sklo - použití

Matné sklo se používá k zasklení oken a dveří. Matné sklo je vhodné nejen do výplní dveří ale i jako skleněné posuvné dveře nebo klasicky otvírané. Matné sklo se hojně využívá k výrobě celoskleněných příček v interiérech kanceláří a domácností. Setkáme se s ním u skleněných zábradlí schodišť i na samotných schodišťových stupních. Matné sklo používáme při výrobě skleněného nábytku - skleněné stoly, konferenční stolky, police a další interiérové prvky.

Matné sklo - výhody

Nebojte se použít matné sklo na malé i velké interiérové prvky jako je matné sklo na dveřích koupelny či sprchového koutu nebo stěny oddělující obývací pokoj od ložnice. Matné sklo má výhodu, že skleněnou stěnou bude prostupovat světlo a přitom bude neprůhledná a poskytne vám soukromí.

Matné sklo - nabídka barev

  • matné sklo v bílé barvě
  • matné sklo v šedé
  • matné sklo v modré
  • matné sklo v zelené barvě
  • matné sklo v bronzovém odstínu

Matné sklo - opracování

Matné sklo může být vyřezané do různých tvarů včetně kruhových. Na matné sklo aplikujeme též broušení skla a vrtání skla. Provádíme výřezy do skla pro kování a úchyty a vrtání skla pro umístění šroubů. Samozřejmostí je začistění otvoru z hlediska bezpečnosti a vzhledu. Matné sklo dodáváme od zaměření až po instalaci. Sklenářství Praha vám zaručuje preciznost zpracování za dobrou cenu a za kvalitní matné sklo ručí. Naším cílem je uspokojení požadavků všech zákazníků a to ve špičkové kvalitě a v co nejkratším termínu.

Matné sklo - další nabídka skel od naší firmy

Firma Sklenářství Praha dodává nejen čiré a matné sklo ale také neprůstřelné skloprotihlukové sklobezpečnostní sklo Connexprotipožární sklobarevné sklo Lacobel a Matelactlačená skla do dveřídrátosklopochozí sklokalené sklo, izolační dvojsklo, dvojsklo nebo trojsklo, zatmívací sklo a fólie na sklo.. Umíme i takové speciality jako zatmívací sklo, neprůstřelné sklo a dodáváme též fólie na sklo.

Matné sklo - služba sklenářství nonstop

Odborní pracovníci naší firmy Sklenářství Praha provedou práce jak na místě u zákazníka prostřednictvím naší služby sklenářství nonstop, tak v naší plně vybavené provozovně. Umíme rychle poskytnout službu od zabezpečení rozbitého skla a jeho výměny po výrobu náročných architektonických a nábytkových prvků. 

Stránka Sklo matné se nachází i na našem starém webu Sklenářství Praha.

Sklo matné - fotogalerie