Zasklívání balkonů

Sklenářství Praha vám pomůže s realizací získání dalšího obytného prostoru a nabízí zasklívání balkonů. Otevřený balkon či lodžii můžete používat jen pár měsíců v roce. Zasklený prostor však využijete celoročně. Příjemné posezení na zaskleném balkoně začnete provozovat již v jarních měsících a vydrží vám dlouho do podzimu. Zasklívání balkonů v neposlední řadě přispívá k větší tepelné pohodě uvnitř bytu. Zasklívání balkonů je pro své tepelně-izolační vlastnosti dobrým řešením i pro byty, které nemají příliš kvalitní okna.

Máte zájem o naše služby?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Zasklívání balkonů - Sklenářství Praha spolupracuje s dalšími odborníky

Při zasklívání balkonů měníme staré drátosklo za nové bezpečnostní sklo Connex, které může být čiré nebo matové. Můžeme je také nahradit polykarbonátem Makrolon. Zajistíme i případnou opravu železného rámu a nalakování protože Sklenářství Praha spolupracuje s dalšími odborníky - truhláři a zámečníky. Zasklívání balkonů se samozřejmě uplatní jak u panelových, tak u rodinných domů.

Zasklívání balkonů - výběr typu zasklívání

Jaké zasklívání balkonů si můžete vybrat? Zvolte si tabule skla, které lze shrnout jako žaluzie ke straně nebo dle potřeby větrání naklopit. Nebo si objednejte klasické zasklívání balkonů a vyberte si jednotlivá skla, kterými budete svůj zasklený balkon větrat. Ať už se rozhodnete pro kteroukoli variantu, buďte si jisti, že můžete očekávat kvalitní zpracování za dobrou cenu. Zasklívání balkonů provedeme s ohledem na technické možnosti dle vašeho přání a pak bez obav užívejte tento prostor bez nebezpečí úrazu i se svými dětmi.

Zasklívání balkonů - pro firmy i jednotlivce

Zasklívání balkonů samozřejmě nemusí být jen celoplošné a balkon či lodžii lze ponechat otevřenou jen se skleněnými výplněmi použitými jako zábradlí. Lze použít i bezpečnostní tvrzená skla, která odolávají velkým teplotním změnám a mechanickým nárazům a tlakům a mohou být i velmi zajímavým barevným designovým prvkem exteriéru domu. Zasklívání balkonů si v naší firmě mohou objednat firmy i jednotlivci.

Zasklívání balkonů - zasklívání nonstop

Pokud potřebujete jen opravu rozbitého skla na balkoně, obraťte se na nás co nejdříve protože rozbité sklo je nebezpečné nejen pro vás ale i pro kolemjdoucí. Sklenářství Praha je sklenářství nonstop a v rámci služby zasklívání balkonů je schopno na takovou situaci reagovat okamžitě. Náš technik přijede, zabezpečí sklo aby nedošlo k jeho uvolnění, zaměří a následně vymění podle nejnovějších technologických postupů. Zasklívání balkonů od naší firmy je tu pro vás.

Zasklívání balkonů - kvalitní zpracování

Zasklívání balkonů provádíme v nejvyšší kvalitě zvoleného skla i provedení. Jsme si vědomi, že s tabulemi skla se často manipuluje, sahají na něj děti, na balkonech tráví čas také domácí mazlíčci. Při zasklívání balkonů sklo nesmí mít žádné ostré hrany. Tyto hrany jsou vždy zabroušeny do hladké povrchové úpravy a většinou následně zaleštěny do lesku. Zasklívání balkonů provádějí naši zkušení odborníci, kteří jsou schopni po konzultaci s vámi doporučit nejvhodnější řešení dle vašeho zadání.

Zasklívání balkonů - další nabídka prací

Kromě zasklívání balkonů firma Sklenářství Praha provede také zasklení terasy, velkoformátové zasklívání, zasklívání výloh a samozřejmě zasklívání oken. Odborní pracovníci naší firmy Sklenářství Praha provedou sklenářské práce jak na místě u zákazníka prostřednictvím naší služby sklenářství nonstop, tak v naší plně vybavené provozovně. Umíme rychle poskytnout službu od zabezpečení rozbitého skla a jeho výměny po výrobu náročných architektonických a nábytkových prvků. Naším cílem je uspokojení požadavků všech zákazníků a to ve špičkové kvalitě a v co nejkratším termínu.

Stránka Zasklívání balkonů se nachází i na našem starém webu Sklenářství Praha.

Zasklívání balkonů - fotogalerie