Pískování skla

Sklenářství Praha je zde pro vás a vaše kreativní nápady a nabízí pískování skla. Vneste do svých domovů odlehčení pomocí skleněných tabulí na dveřích, zábradlí nebo jen na jídelním či konferenčním stole.  Ať už se při použití skla rozhodnete jen pro účel nebo i zdobnost, doporučujeme speciální úpravu pomocí pískování skla. Naše firma vám vyrobí skleněné desky, které se stanou ozdobou vašeho interiéru pomocí technologie aplikované při opracovávání skla - technologie pískování skla.

Máte zájem o naše služby?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Pískování skla - použití

Pískování skla se uplatní jak při renovaci historických prvků dveří a oken, tak v současném moderním interiéru a na nábytku, kde je sklo oblíbeným prvkem pro navození pocitu lehkosti a vzdušnosti místností. Pískování skla používáme na výplně dveří, zasklívání oken, vitráží, ozdobu zrcadel, na skleněné desky pro sprchové kouty, skleněné předěly místností, skleněné posuvné dveře, skleněný nábytek - skleněné stoly, konferenční stolky, skleněné vitríny a další interiérové prvky.

Pískování skla - ornamenty, monogramy, loga a další motivy

Pískování skla vám provedeme i na skleněné vázy, sklenice a další dárkové a upomínkové předměty. Ornament v podobě grafických tvarů, květinových či zvířecích motivů, logo nebo monogram vám rádi vytvoříme na základě vašeho požadavku. Pískování skla se provádí otryskáním skla jemným korundovým pískem přes šablonu s motivem. Šablonu vyrobíme dle vašeho přání a vyrobíme jakékoli logo nebo motiv. Cena pískování skla je individuální a závisí na velikosti a náročnosti grafického zpracování.

Pískování skla - celoplošné pískování

Nabízíme také celoplošné pískování skla pomocí leptání vysokým tlakem. Nebojte se použít interiérové prvky s designem pískování skla na dveře koupelny či sprchového koutu nebo stěnu oddělující obývací pokoj od ložnice. Skleněnou stěnou bude prostupovat světlo a přitom bude neprůhledná a poskytne vám soukromí. Pískování skla provádí zkušení mistři svého řemesla pomocí speciálních nástrojů a přípravků. Sklenářství Praha vám zaručuje preciznost zpracování za dobrou cenu.

Pískování skla - další nabídka opracování skla naší firmou

Kromě pískování skla firma Sklenářství Praha provádí také broušení skla, vrtání skla a výřezy do skla. Odborní pracovníci naší firmy Sklenářství Praha provedou sklenářské práce jak na místě u zákazníka prostřednictvím naší služby sklenářství nonstop, tak v naší plně vybavené provozovně. Umíme rychle poskytnout službu od zabezpečení rozbitého skla a jeho výměny po výrobu náročných architektonických a nábytkových prvků. Naším cílem je uspokojení požadavků všech zákazníků a to ve špičkové kvalitě a v co nejkratším termínu.

Stránka Pískování skla se nachází i na našem starém webu Sklenářství Praha.

Pískování skla - fotogalerie