Naši partneři

Deratizace Praha

deratizace Praha Deratizace Praha firma KF TRANS s.r.o. provádí rychle a bezpečně. Profesionální přístup jejich vyškolených zaměstnanců, kteří mají v tomto oboru dlouholetou praxi je zárukou kvalitně odvedené práce. Deratizace neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.) provádí již více jak 15 let.

 

Ruční mytí aut

Ruční mytí autJestliže hledáte kvalitní automyčku Dejvice nebo kdekoliv v okolí, tak vám můžeme vřele doporučit Automyčku Dejvice, která provádí ruční mytí aut. Tuto myčku najdete v podzemních garážích hotelu International na Praze 6. Pokud využijete ruční mytí aut v automyčce Dejvice, tak budete mile jaké péče se dostalo vašemu autu a to od interiéru až po exteriér.

 

Autosklo Praha

autosklo PrahaFirma Autoskla J.R. má za cíl maximální spokojenost zákazníků. Bez poplatků navíc nabízejí NONSTOP službu pro okamžitou pomoc. Jako další přidanou hodnotu mohou nabídnout mobilní jednotku, která je připravena zasáhnout kdekoli na území ČR.

 

Čelní sklo

Čelní skloPotřebujete vyměnit nebo opravit čelní sklo u vašeho vozidla? Doporučujeme vám firmu Autosklo JR, která se na trhu pohybuje více jak 25 let. Díky tomu má mnoho zkušených zaměstnanců a ověřených postupů. Rádi vám poradí s jakýmkoliv dotazem týkajícího se autoskel. Společnost sídlí v Praze, ale po vzájemné domluvě jsou schopni opravit nebo scelit čelní sklo v jakém koliv místě na území ČR. K těmto účelům mají k dispozici mobilní autosklo servis.

 

Vjezdové brány

Vjezdové brányFirma BVP Urban vám spolehlivě oplotí váš pozemek, nainstaluje vjezdovou bránu, dodá i s montáží garážová vrata a mohou vám nabídnout spousty jiných produktů. Společnost vám rovněž může nabidnout naprosto špičkové řemeslném zpracování, svůj cit pro design a odborné poradenství. Využívají vždy kvalitní materiály od prověřených dodavatelů, s kterými dlouhodobě spolupracují.

 

Zámečnictví Praha

zámečnictví PrahaZámečnictví Praha - Zámečníci 5P působí přímo v hlavním městě Praha a je otevřené od 6:00 do 20:00. Je dost pravděpodobné, že se vám někdy bude hodit rychlá a kvalitní zámečnická pohotovost, a proto si uložte číslo 601 502 205 do mobilního telefonu a v případě nouze volejte. Zkušení zámečníci z této firmy si poradí se vším od otevírání aut, přes zabouchnuté dveře až po ostatní zámečnické práce. Spokojenost klientů je pro jejich Zámečnictví Praha na prvním místě a na jejich kvality se lze opravdu spolehnout.

 

Zámečnická pohotovost Praha

zámečnická pohotovost PrahaZámečnická pohotovost Praha vám nabízí kompletní zámečnický servis se vším všudy. Mimo to v nabídce nalezneteí například tyto služby: Otevírání zámků, Otevření bytu, Zámečník Praha, Zabouchnuté klíče, Otevírání aut, Zámečnické práce, Zámečnictví Praha. Mezi další přednosti této zámečnické pohotovosti v Praze je kvalita a rychlost, s kterou zmíněné služby provádí. Všichni jejich klienti jsou s jejich službami plně spokojeni. Jelikož je pro vás zámečnická pohotovost Praha dostupná 24 hodin denně 7 dní v týdnu, tak se nemusíte obávat a můžete jí kteroukoliv dobu kontaktovat. Zámečnickou pohotovost uvítá každý, kdo potřebuje rychlý a bezproblémový zámečnický servis. Ať už máte zabouchnuté klíče, nebo potřebujete nouzové otevírání aut či otevírání dveří bytu, tak s profesionálními službami, které vám tato pohotovost nabízí, budete nadmíru spokojeni a rádi se na ně budete znovu obracet.

 

Zámečnická pohotovost nonstop

zámečnická pohotovost nonstopZámečnická pohotovost nonstop, která má jako lokalitu působnosti Prahu a zejména její západníí okolí, je k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Poté co zámečnictví kontaktujete na telefonním čísle 777 323 707 k vám ihned vyrazí zkušený zámečník. S ohledem na dopravní situaci zvolí za dopravní prostředek auto nebo motorku. Díky této možnosti u Vás zámečnická pohotovost bude co nejdříve bez ohledu na dopravní zácpy, či jiné kolize, které by mohli jinak během cesty nastat. Zámečnictví nonstop vám nabízí kompletní zámečnické služby od otevírání aut, otevírání dveří až po otevírání zámků nebo trezorů.

 

Restaurace Praha

restaurace Praha Jestliže hledáte na interetu zrovna restaurace Praha 6. tak bychom vám rádi doporučili Hostinec Na Slamníku. Jde o hospodu, která vám nabídne dobré pivo, zahrádku, grilování, živou hudbu, vynikající prostor na svatby či narozeninové oslavy a skvělý a příjemný personál. Co víc by si mohl člověk přát.

 

Podlahy Praha

Podlahy PrahaPodlahy Praha s.r.o. se zabývají prodejem, pokládkou a renovací podlahových krytin. V jejich sortimentu lze spatřit široké spektrum dřevěných podlah, laminátových podlah, dřevěných parket a ostatní podlahové krytiny. V nabídce služeb vám nabízejí například renovace parket nebo servis schodů. V podlahovém studiu, které najdete na Praze 7, se lze osobně poradit s odborníkem, prohlédnout si zboží a udělat si tak představu jaká je ta správná podlaha pro vaší domácnost.

 

Marmoleum Praha

Marmoleum PrahaSpolečnost Podlahy Praha vám nabízejí podlahovou krytinu marmoleum a všechny potřebné služby s ní spojené. Marmoleum je v současnosti označení pro stoprocentně přírodní linoleum. Jedná se podlahovou krytinu, jejíž složení je směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Na rozdíl od PVC podlahy je marmoleum odolnou krytinou, na kterou výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku, a výjimkou není ani trvanlivost padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha vás nezklame.

 

Odstranění tetování

Odstranění tetováníLidí, kteří si každý rok nechají udělat tetování se pohybuje v řádu tisíců. Navíc každým rokem tento počet vstoupá a sním se i zvyšuje počet odstranění tetování. Často se stává, že poté co jsou z tetování nadšení, si lidé začnou uvědomovat, že vlastně udělali chybu a chtějí si nechat tetování odstranit. Může se stát, že vám tetování bude bránit v tom, abyste dostali místo v seriozní práci, kde tetování nejsou přípustná. Také se může stát, že vám začnou být nepříjemné pohledy některých lidí na ulici. V takovém případě si lidé začínají pohravat s myšlenkou o odstranění tetování.

 

Renovace podlah Praha

Renovace podlah PrahaSpolečnost Podlahy Praha posoudí potřebny rozsah zásahu a sestaví pro vás nezávaznou nabídku cenové kalkulace. Zároveň vám doporučí vhodný rozsah renovačních prací. Jejich profesionálové posoudí aktuální stav podlahy, rozsah jejího poškození a smysluplnost rekonstrukce. Vždy zabrání nesprávnému rozhodnutí a nevhodně investovaným prostředkům. Návštěvu technika na nabízí společnost Podlahy Praha zdarma.

 

Luxusní koupelny

Luxusní koupelnyV květnu roku 2017 se na pražském Žižkově otevřela pro náročnou veřejnost nová exkluzivní vzorkovna, kde najdete vše pro vaše luxusní koupelny. Prodejna je specializovaná na nejnovější trendy od společnosti Dornbracht Group. V této vzorkovně, která má rozlohu 150 m2 jsou prezentovány luxusní koupelny - luxusní vany, luxusní baterie, luxusní obklady a luxusní sprchové kouty. Vše je od renomovaných firem Dornbracht a Alape.

Masáže Praha

Masáže Praha Masáže Praha poskytují služby od masáží, přes aromaterapii až po rehabilitace. Na adrese Vinohradská 89/90, 130 00 Praha 3 - Vinohrady se v příjemnému prostředí studia Santé můžete uložit do jejich odborných rukou. Obrovské zkušenosti členek studia Vám zaručí pomoc při bolestech i relax pro podporu psychiky.

 

Psychoterapie Praha

Psychoterapie Praha Psychoterapie Praha u Dr. Miriam Kotrusové vám dá příležitost se o sobě dozvědět nové informací. Lze se díky tomu naučit mít rád/a i negativní stránky své osobnosti či začnete opět věřit svému vnitřnímu vědění. Zároveň se vám může povést vnímat i své okolí v jiném světle. Člověk po skončení individuální psychoterapie cítí jedinečný prožitek setkání samého se sebou. Na individuální psychoterapie se Dr. Miriam Kotrusová specializuje.

 

Schodolez pro invalidy

Schodolez pro invalidy Schodolez je zdravotnické zařízení, které může být vybaveno vlastní sedačkou nebo na něho lze připevnit invalidní vozík. Schodolez je vybaven elektrickým motorem a tak fyzickou námahu spojenou s vytáhnutím postižené osoby do schodu obstará právě onen motor. U kolečkových schodolezů ale přeci jenom nějkou tu fyzickou sílu na vyvažování potřebujete. Všechny schodolezy vyjma jednoho vyžadují externí spolupráci. Doprovod, který bude schodolez obsluhovat. Tím jedním zmiňovaným schodolezem, který nepotřebuje doprovodnou osobu je samoobslužný schodolez Explorer. Obsluhu tohoto schodolezu zvládne každý.