Naši partneři

Deratizace Praha

deratizace Praha Deratizace Praha firma KF TRANS s.r.o. provádí rychle a bezpečně. Profesionální přístup jejich vyškolených zaměstnanců, kteří mají v tomto oboru dlouholetou praxi je zárukou kvalitně odvedené práce. Deratizace neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.) provádí již více jak 15 let.

 

Deratizace štěnic

deratizace štěnic Deratizace štěnic se odborně nazývá dezinsekce štěnic a jedná se o proces, při kterém dochází k vymícení těchto nebezpečných parazitů. Jedná se o komplexní úkon, na který je zapotřebí profesionální firmy. Deratizace štěnic je proces zhruba na 3 týdny, protože je zapotřebí provést více zásahů, aby byl zákrok namířen proti štěnicím ve všech vývojových stadií. Jen profesionální firma má přístup k speciálním přípravkům, které opravdu fungují. Pokud se pokusíte o deratizace štěnic sami akorát můžete situaci výrazně zhoršit.

 

Bezpečnostní dveře do paneláku

Bezpečnostní dveře do paneláku Bezpečnostní dveře jsou klíčovým prvkem pro zajištění ochrany vašeho bydlení, poskytující bezpečí vaší rodině a majetku. Tyto dveře jsou vybaveny speciálními prvky, jako jsou pevné zámky a odolné materiály, které zabraňují neoprávněnému vniknutí. Níže uvádíme výhody, které firma Dveře OK nabízí při pořízení bezpečnostních dveří do paneláku.

 

Ruční mytí aut

Ruční mytí autJestliže hledáte kvalitní automyčku Dejvice nebo kdekoliv v okolí, tak vám můžeme vřele doporučit Automyčku Dejvice, která provádí ruční mytí aut. Tuto myčku najdete v podzemních garážích hotelu International na Praze 6. Pokud využijete ruční mytí aut v automyčce Dejvice, tak budete mile jaké péče se dostalo vašemu autu a to od interiéru až po exteriér.

 

Autosklo Praha

autosklo PrahaFirma Autoskla J.R. má za cíl maximální spokojenost zákazníků. Bez poplatků navíc nabízejí NONSTOP službu pro okamžitou pomoc. Jako další přidanou hodnotu mohou nabídnout mobilní jednotku, která je připravena zasáhnout kdekoli na území ČR.

 

Čelní sklo

Čelní skloPotřebujete vyměnit nebo opravit čelní sklo u vašeho vozidla? Doporučujeme vám firmu Autosklo JR, která se na trhu pohybuje více jak 25 let. Díky tomu má mnoho zkušených zaměstnanců a ověřených postupů. Rádi vám poradí s jakýmkoliv dotazem týkajícího se autoskel. Společnost sídlí v Praze, ale po vzájemné domluvě jsou schopni opravit nebo scelit čelní sklo v jakém koliv místě na území ČR. K těmto účelům mají k dispozici mobilní autosklo servis.

 

Folie na sklo

fólie na skloProzkoumejte nabídku okenních fólií od Infrasol. V tomto článku vám představíme Fólie na sklo aut a budov značky Infrasol. Nabízíme vám informace o výhodách těchto okenních fólií. Firma vám rovněž může doporučit certifikovaného specialistu na instalaci fólií do vašich oken.

 

Vjezdové brány

Vjezdové brányFirma BVP Urban vám spolehlivě oplotí váš pozemek, nainstaluje vjezdovou bránu, dodá i s montáží garážová vrata a mohou vám nabídnout spousty jiných produktů. Společnost vám rovněž může nabidnout naprosto špičkové řemeslném zpracování, svůj cit pro design a odborné poradenství. Využívají vždy kvalitní materiály od prověřených dodavatelů, s kterými dlouhodobě spolupracují.

 

Zámečnictví Praha

zámečnictví PrahaZámečnictví Praha - Zámečníci 5P působí přímo v hlavním městě Praha a je otevřené od 6:00 do 20:00. Je dost pravděpodobné, že se vám někdy bude hodit rychlá a kvalitní zámečnická pohotovost, a proto si uložte číslo 601 502 205 do mobilního telefonu a v případě nouze volejte. Zkušení zámečníci z této firmy si poradí se vším od otevírání aut, přes zabouchnuté dveře až po ostatní zámečnické práce. Spokojenost klientů je pro jejich Zámečnictví Praha na prvním místě a na jejich kvality se lze opravdu spolehnout.

 

Zámečnická pohotovost Praha

zámečnická pohotovost PrahaZámečnická pohotovost Praha vám nabízí kompletní zámečnický servis se vším všudy. Mimo to v nabídce nalezneteí například tyto služby: Otevírání zámků, Otevření bytu, Zámečník Praha, Zabouchnuté klíče, Otevírání aut, Zámečnické práce, Zámečnictví Praha. Mezi další přednosti této zámečnické pohotovosti v Praze je kvalita a rychlost, s kterou zmíněné služby provádí. Všichni jejich klienti jsou s jejich službami plně spokojeni. Jelikož je pro vás zámečnická pohotovost Praha dostupná 24 hodin denně 7 dní v týdnu, tak se nemusíte obávat a můžete jí kteroukoliv dobu kontaktovat. Zámečnickou pohotovost uvítá každý, kdo potřebuje rychlý a bezproblémový zámečnický servis. Ať už máte zabouchnuté klíče, nebo potřebujete nouzové otevírání aut či otevírání dveří bytu, tak s profesionálními službami, které vám tato pohotovost nabízí, budete nadmíru spokojeni a rádi se na ně budete znovu obracet.

 

Zámečnická pohotovost nonstop

zámečnická pohotovost nonstopZámečnická pohotovost nonstop, která má jako lokalitu působnosti Prahu a zejména její západníí okolí, je k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Poté co zámečnictví kontaktujete na telefonním čísle 777 323 707 k vám ihned vyrazí zkušený zámečník. S ohledem na dopravní situaci zvolí za dopravní prostředek auto nebo motorku. Díky této možnosti u Vás zámečnická pohotovost bude co nejdříve bez ohledu na dopravní zácpy, či jiné kolize, které by mohli jinak během cesty nastat. Zámečnictví nonstop vám nabízí kompletní zámečnické služby od otevírání aut, otevírání dveří až po otevírání zámků nebo trezorů.

 

Restaurace Praha

restaurace Praha Jestliže hledáte na interetu zrovna restaurace Praha 6. tak bychom vám rádi doporučili Hostinec Na Slamníku. Jde o hospodu, která vám nabídne dobré pivo, zahrádku, grilování, živou hudbu, vynikající prostor na svatby či narozeninové oslavy a skvělý a příjemný personál. Co víc by si mohl člověk přát.

 

Podlahy Praha

Podlahy PrahaPodlahy Praha s.r.o. se zabývají prodejem, pokládkou a renovací podlahových krytin. V jejich sortimentu lze spatřit široké spektrum dřevěných podlah, laminátových podlah, dřevěných parket a ostatní podlahové krytiny. V nabídce služeb vám nabízejí například renovace parket nebo servis schodů. V podlahovém studiu, které najdete na Praze 7, se lze osobně poradit s odborníkem, prohlédnout si zboží a udělat si tak představu jaká je ta správná podlaha pro vaší domácnost.

 

Marmoleum Praha

Marmoleum PrahaSpolečnost Podlahy Praha vám nabízejí podlahovou krytinu marmoleum a všechny potřebné služby s ní spojené. Marmoleum je v současnosti označení pro stoprocentně přírodní linoleum. Jedná se podlahovou krytinu, jejíž složení je směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Na rozdíl od PVC podlahy je marmoleum odolnou krytinou, na kterou výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku, a výjimkou není ani trvanlivost padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha vás nezklame.

 

Renovace podlah Praha

Renovace podlah PrahaSpolečnost Podlahy Praha posoudí potřebny rozsah zásahu a sestaví pro vás nezávaznou nabídku cenové kalkulace. Zároveň vám doporučí vhodný rozsah renovačních prací. Jejich profesionálové posoudí aktuální stav podlahy, rozsah jejího poškození a smysluplnost rekonstrukce. Vždy zabrání nesprávnému rozhodnutí a nevhodně investovaným prostředkům. Návštěvu technika na nabízí společnost Podlahy Praha zdarma.

 

Luxusní koupelny

Luxusní koupelnyV květnu roku 2017 se na pražském Žižkově otevřela pro náročnou veřejnost nová exkluzivní vzorkovna, kde najdete vše pro vaše luxusní koupelny. Prodejna je specializovaná na nejnovější trendy od společnosti Dornbracht Group. V této vzorkovně, která má rozlohu 150 m2 jsou prezentovány luxusní koupelny - luxusní vany, luxusní baterie, luxusní obklady a luxusní sprchové kouty. Vše je od renomovaných firem Dornbracht a Alape.

Psychoterapie Praha

Psychoterapie Praha Psychoterapie Praha u Dr. Miriam Kotrusové vám dá příležitost se o sobě dozvědět nové informací. Lze se díky tomu naučit mít rád/a i negativní stránky své osobnosti či začnete opět věřit svému vnitřnímu vědění. Zároveň se vám může povést vnímat i své okolí v jiném světle. Člověk po skončení individuální psychoterapie cítí jedinečný prožitek setkání samého se sebou. Na individuální psychoterapie se Dr. Miriam Kotrusová specializuje.

 

Garážová vrata

Garážová vrataFirma Urban BVP vám nabízí garážová vrata, vjezdové brány, branky, pohony pro brány, ploty, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory nebo parkovací systémy. Všechny své produkty, takže i garážová vrata , vám dodají včetně následné montáže. Před realizací se přijedou osobně podívat na vaší garáž a proberou s vámi možnosti, zodpoví vaše dotazy a domluví s vámi detaily zakázky. Spolu jistě dáte dohromady to nejlepší řešení. Tato firma ráda obslouží jak velkou firmu, která potřebuje průmyslová garážová vrata, tak i jednotlivce, který chce co nejlepší variantu v poměru cena výkon. Všechny produkty jim dodávají ověření dodavatelé, s kterými mají navázanou spolupráci několik let.

 

Schodolez pro invalidy

Schodolez pro invalidy Schodolez je zdravotnické zařízení, které může být vybaveno vlastní sedačkou nebo na něho lze připevnit invalidní vozík. Schodolez je vybaven elektrickým motorem a tak fyzickou námahu spojenou s vytáhnutím postižené osoby do schodu obstará právě onen motor. U kolečkových schodolezů ale přeci jenom nějkou tu fyzickou sílu na vyvažování potřebujete. Všechny schodolezy vyjma jednoho vyžadují externí spolupráci. Doprovod, který bude schodolez obsluhovat. Tím jedním zmiňovaným schodolezem, který nepotřebuje doprovodnou osobu je samoobslužný schodolez Explorer. Obsluhu tohoto schodolezu zvládne každý.

 

Vchodové dveře do bytu

vchodové dveře do bytuPokud máte zájem o nové bezpečnostní dveře, tak vám doporučíme firmu Dveře OK. Jedná se českou firmu, která až na výjimky veškeré dveře odebírá od českých výrobců. Bezpečnostní vchodové dveře vám budou dodány do 3 týdnů a montáž nebude trvat déle než 3 hodiny. Jestliže si vyberete jeden z nejžádanějších dekorů, tak dveře bude mít skladem a montáž bude moci začít téměř okamžitě. Výhodou firmy je, že se snaží dveře montovat do původních zárubních jeli to možné. U více bodových dveří je však nutné pořídit i nové zárubně. Technik k vám zdarma dorazí, dveře zaměří, zodpoví vaše dotazy a sepíše s vámi objednávku. V nabídce firmy naleznete bezpečnostní dveře i protipožární dveře, jednobodové, šestibodové, osmibodové a dokonce i třinácti bodové. Také si můžete vybrat komponenty a kování podle vašich představ.

 

Deratizace Ko

deratizace Deratizace od firmy KF TRANS s.r.o. proběhnou vždy úspěšně a zcela bezpečně. Jestliže vás zaujme jejich nabídka služeb, tak využíjte kontakt uvedený v barevném rámečku, který je umístěn níže v textu. Jejich nabídka služeb obsahuje všechny DDD služby - deratizace, dezinsekce, dezinfekce. Nejčastěji od nich však klienti vyžadují právě deratizace. Jde tedy přesně o deratizace myší, deratizace potkanů, deratizace krys, deratizace hlodavců, deratizace hmyzu jako jsou deratizace blech, deratizace štěnic, deratizace švábů, deratizace mravenců, deratizace vos, deratizace sršňů, deratizace molů nebo deratizace much.