Dvojsklo izolační - trojsklo

Je známo, že nejvíce teplotních úniků bývá okny. Je na čase vyměnit i vaše stará okna a rozhodujete se, zda zvolit izolační dvojsklo nebo trojsklo? V naší firmě Sklenářství Praha vám rádi poradíme, vyrobíme a namontujeme izolační dvojsklo do všech vašich oken! Izolační dvojsklo na míru vám dodáme v co nejkratším termínu. Naším cílem je uspokojení požadavků na izolační dvojsklo nebo trojsklo u všech zákazníků a to ve špičkové kvalitě.

Máte zájem o naše služby?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Izolační dvojsklo - vlastnosti

Izolační dvojsklo garantuje opravdu vysokou tepelnou a hlukovou izolaci (viz protihlukové sklo). Díky této vlastnosti vám izolační dvojsklo ušetří náklady na vytápění vaší domácnosti, provozovny či jiného objektu. Izolační dvojsklo a trojsklo dodáváme v různých sestavách, s klasickým hliníkovým rámečkem nebo i s vnitřní náplní argonem a nízkoenergetickým povlakem skla a tzv. "teplým rámečkem" - tj. distanční rámeček, který je oproti klasickému hliníkovému vyroben z plastu a izolační dvojsklo pak zabraňuje tvoření tepelných mostů.

Izolační dvojsklo - použití

Izolační dvojsklo se nepoužívá pouze do oken a dveří. Izolační dvojsklo se uplatní i při zasklení terasy a zimní zahrady u rodinných domů a zasklených zahrádek restaurací. Izolační dvojsklo pak z takového místa pomůže vytvořit celoročně obyvatelný prostor. Izolační dvojsklo lze také použít na skleněné zastřešení.

Izolační dvojsklo - nabídka

Pokud se jedná o opravu okna, izolační dvojsklo nebo trojsklo vždy závisí na síle rámu. Izolační dvojsklo do plastového okna, které se standardně nabízí, má sílu 24 mm - 4 - 16 - 4. Izolační dvojsklo si můžete zvolit v některém z mnoha barevných provedení, takže můžete sklo přizpůsobit barvě okna, dveří nebo fasády. Izolační dvojsklo a trojsklo dodáváme od zaměření až po instalaci. Sklenářství Praha vám zaručuje preciznost zpracování za dobrou cenu a za kvalitní izolační dvojsklo ručí.

Izolační dvojsklo - další druhy skla od naší firmy

Firma Sklenářství Praha vám dodá nejen izolační dvojsklo nebo trojsklo ale také neprůstřelné skloprotihlukové sklobezpečnostní sklo Connexprotipožární sklobarevné sklo Lacobel a Matelactlačená skla do dveřídrátosklomatné sklokalené sklo, izolační dvojsklo, pochozí sklozatmívací sklo a fólie na sklo.

Izolační dvojsklo a trojsklo - služba sklenářství nonstop

Odborní pracovníci naší firmy Sklenářství Praha provedou práce jak na místě u zákazníka prostřednictvím naší služby sklenářství nonstop, tak v naší plně vybavené provozovně. Umíme rychle poskytnout službu od zabezpečení rozbitého skla a jeho výměny po výrobu náročných architektonických a nábytkových prvků. 

Stránka Dvojsklo izolační se nachází i na našem starém webu Sklenářství Praha.

Dvojsklo izolační - fotogalerie