Vrtání skla

Potřebujete vyvrtat do okna otvor pro klimatizaci nebo ventilátor? Rozbila se vám skleněná dvířka skříňky nebo sklo u digestoře či zrcadlo uchycené šrouby? Sklenářství Praha vám nabízí vrtání skla všude tam, kde je vyžadována prostupnost skla nebo kde je potřeba sklo osadit šrouby. A pokud budete chtít provrtat vázu nebo akvárium, obraťte se na nás a my vám rádi poskytneme odborné vrtání skla i v tomto případě.

Máte zájem o naše služby?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Vrtání skla  - vrtání otvorů a senkování

Provádíme vrtání skla o průměru otvoru 4 mm až 150 mm. Otvor průměru 120 mm až 150 mm vám rádi vyvrtáme nebo ručně vyřízneme. Samozřejmostí je senkování, tj. osazení otvoru pro zapuštění hlavy šroubu. Vrtání skla se často uplatňuje na přepážkách úřadů, pošt, recepcí, kartoték zdravotních středisek, kde probíhá intenzívní komunikace lidí tváří v tvář a je nutná ochrana a přitom dobrá slyšitelnost. Cena vrtání skla závisí na počtu, velikosti a náročnosti zpracování.

Vrtání skla - využití

Vrtání skla si můžete objednat na skleněné desky pro sprchové kouty, skleněné předěly místností, skleněné posuvné dveře, skleněný nábytek jako jsou stoly a stolky, vitríny a další interiérové prvky. S úchyty vytvořenými pomocí vrtání skla se setkáváme všude, v domácnostech i ve veřejných prostorách. Vrtání skla se uplatní jak při renovaci starých prvků, tak v současném moderním interiéru a na skleněném nábytku, který je dnes velmi oblíbený pro navození pocitu lehkosti a vzdušnosti místností.

Vrtání skla - preciznost zpracování

Vrtání skla provádí zkušení mistři svého řemesla pomocí speciálních nástrojů a přípravků a rozhodně byste se do něj neměli pouštět sami. Sklenářství Praha vám zaručuje preciznost zpracování za dobrou cenu. Vrtání skla se provádí dutými diamantovými vrtáky a sklo s vrtákem je chlazeno vodou. Umíme použít vrtání skla na zrcadla, mačkané sklo, sklo float, drátěné sklo, bezpečnostní sklo Connex a lakovaná skla. Samozřejmostí je začistění otvoru z hlediska bezpečnosti bez ostrých hran i z hlediska designu.

Vrtání skla - další využití

Umíme provést vrtání skla na pochozím skle v případě schodiště nebo skleněné podlahy, která se uplatní v místech, kde touto podlahou prostupuje světlo do místnosti bez oken, vrtání skla u zábradlí, celoskleněných dveří, kde je nutnost vrtání skla pro kování a úchyty, vrtání skla u skleněných příček a předělů místností, vrtání skla u obložení stěn, například zrcadlové obklady tanečních sálů, barů a diskoték a v neposlední řadě se vrtání skla uplatňuje při výrobě skleněného nábytku jako jsou stoly, stolky, police a další nábytek.

Vrtání skla - široká nabídka prací od Sklenářství Praha

Kromě vrtání skla firma Sklenářství Praha provádí také výřezy do skla, broušení skla a pískování skla. Odborní pracovníci naší firmy Sklenářství Praha provedou sklenářské práce jak na místě u zákazníka prostřednictvím naší služby sklenářství nonstop, tak v naší plně vybavené provozovně. Umíme rychle poskytnout službu od zabezpečení rozbitého skla a jeho výměny po výrobu náročných architektonických a nábytkových prvků. Naším cílem je uspokojení požadavků všech zákazníků a to ve špičkové kvalitě a v co nejkratším termínu.

Stránka Vrtání skla se nachází i na našem starém webu Sklenářství Praha.

Vrtání skla - fotogalerie