Skleněné obklady do kuchyně

Skleněné OBKLADY DO KUCHYNĚ Lacobel

Pořizujete novou kuchyň a přemýšlíte jak obložit stěnu za pracovní plochou? Renovujete koupelnu a uvažujete o nových obkladech? Vyberte skleněné obklady do kuchyně Lacobel, které se hodí i pro obložení koupelen! Sklenářství Klapka vám nabízí skleněné obklady do kuchyně Lacobel, které jsou v moderním interiéru velmi žádané pro své vynikající vlastnosti.  Skleněné obklady do kuchyně Lacobel jsou účelné a pohledově stále jako nové.

Máte zájem o naše služby?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Skleněné obklady do kuchyně Lacobel - vlastnosti

Skleněné obklady do kuchyně Lacobel se snadno udržují a mají silnou odolnost vůči mastnotám, vodnímu kameni a dalším vlivům na ně působícím při denním používání jak v kuchyních, tak v koupelnách. Díky pestré barevné škále skleněné obklady do kuchyně Lacobel mohou navodit ve vaší kuchyni nebo koupelně různou atmosféru. Buď se stanou kontrastním prvkem, který na první pohled upoutá nebo barevně splynou s ostatním vybavením interiéru a stanou se téměř neviditelnými.

Skleněné obklady do kuchyně Lacobel - uplatnění a výhody

Skleněné obklady do kuchyně Lacobel působí luxusně v dnešním trendu kuchyňských koutů začleněných do obývacích místností, můžete je použít i pro obložení předělových pultů, barů a ostrůvků. Také jimi odbouráte zdlouhavé obkládání kachličkami se spárami, ve kterých se časem drží nečistota. Skleněné obklady do kuchyně Lacobel vám naši zkušení odborníci mohou jen doporučit. Navrhneme vám skleněné obklady do kuchyně Lacobel a jejich použití i tam, kde byste to nečekali. Máme s nimi bohaté zkušenosti a umíme s nimi dobře pracovat.

Skleněné obklady do kuchyně Lacobel - vlastnosti skla

Skleněné obklady do kuchyně Lacobel jsou vyrobené tak, že se nemusíte bát jejich křehkosti. Na skleněné obklady do kuchyně Lacobel se používají tvrzená kalená skla. Můžete si vybrat lakované barevné sklo Lacobel nebo sklo se saténovou úpravou povrchu Matelac. Skleněné obklady do kuchyně Lacobel mají stálobarevný ekologický lak a dají se použít i k výrobě skleněného nábytku, například posuvných či pevných dveří, dveří skříní, stolů a polic.

Skleněné obklady do kuchyně Lacobel - vysoká tepelná odolnost

Skleněné obklady do kuchyně Lacobel jsou tvrzené tepelnou úpravou tak, aby se dosáhlo jejich mechanické a tepelné odolnosti (vydrží i vysoké teploty například za sporákem), pevnosti a pružnosti a vyhovují bezpečnostním normám. Skleněné obklady do kuchyně Lacobel vyrobíme na míru a v barevnosti dle vašeho výběru. Sklenářství Klapka vám zaručuje preciznost zpracování za dobrou cenu a za všechny skleněné obklady do kuchyně Lacobel ručí.

Skleněné obklady do kuchyně Lacobel - opracování skla

Na skleněné obklady do kuchyně Lacobel používáme různé technologie opracovávání skla - řezání do různých tvarů, broušení skla a leštění hran, vrtání skla nebo výřezy do skla pro otvory na zásuvky, vypínače, kování, úchytky apod. Skleněné obklady do kuchyně Lacobel jsou na dotek hladké a bezpečné a pohledově velmi pěkně zpracované. Skleněné obklady do kuchyně Lacobel dodáváme od zaměření až po instalaci. Naším cílem je uspokojení požadavků všech zákazníků a to ve špičkové kvalitě a v co nejkratším termínu.

Skleněné obklady do kuchyně Lacobel - další nabídka produktů od Sklenářství Klapka

Firma Sklenářství Klapka vyrábí nejen skleněné obklady do kuchyně Lacobel s dalším mnohostranným využitím ale také skleněné posuvné dveře, bezrámové skleněné stěny, skleněné stoly, konferenční stolky a skleněné vitríny. Odborní pracovníci naší firmy Sklenářství Praha provedou práce jak na místě u zákazníka prostřednictvím naší služby sklenářství nonstop, tak v naší plně vybavené provozovně. Umíme rychle poskytnout službu od zabezpečení rozbitého skla a jeho výměny po výrobu náročných architektonických a nábytkových prvků. 

Stránka Skleněné obklady do kuchyně se nachází i na našem starém webu Sklenářství Praha.

Skleněné obklady do kuchyně - fotogalerie

V tuto chvíli není tento termín přiřazen k žádnému obsahu.