Bezpečnostní sklo Connex

Bezpečnostní sklo Connex najde uplatnění všude, kde je potřeba zvýšené bezpečnosti skla a ochrany skla proti jeho rozbití a tedy i vniknutí do objektu. Sklenářství Praha vám dodá bezpečnostní sklo Connex do vašich domácností, kanceláří a obchodů, do interiérů i exteriérů. Bezpečnostní sklo Connex zaručí klidný a bezpečný pohyb vám i vašim blízkým v místě instalace tohoto skla ať už to bude kdekoli.

Máte zájem o naše služby?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Bezpečnostní sklo Connex - využití

  • bezpečnostní sklo Connex do oken a dveří
  • bezpečnostní sklo Connex pro zastřešení teras, zakrytí balkonů, různé střechy a stříšky nad vchody
  • bezpečnostní sklo Connex na zábradlí a schodiště
  • bezpečnostní sklo Connex do výtahů
  • bezpečnostní sklo Connex pro dělící příčky a skleněné stěny, pro posuvné dveře
  • bezpečnostní sklo Connex do sprchových koutů
  • bezpečnostní sklo Connex pro výrobu vitrín a výkladních skříní

Bezpečnostní sklo Connex - akceptováno pojišťovnou

Bezpečnostní sklo Connex je složeno ze dvou a více skleněných tabulí, které jsou spojeny speciální polyvinylbuteralovou fólií a zaručují tak opravdu vysokou pevnost a bezpečnost. Bezpečnostní sklo Connex má certifikaci, kterou od nás obdržíte a kterou akceptují pojišťovny. Bezpečnostní sklo Connex dodáváme v síle 22.1 - 33.1 - 33.2 - 33.4 - 44.1 - 44.2 - 44.4 - 55.1 - 55.2 - 66.1 - 66.2, s matovou fólií - 33.1 - 33.2 - 44.1 - 55.1 a fólií bronz - 33.1.

Bezpečnostní sklo Connex - od Sklenářství Praha

Bezpečnostní sklo Connex vám můžeme vyrobit a dodat nebo k vám přijet s naší pojízdnou dílnou, která je plně vybavena pro montáž u zákazníka. Na základě dlouholetých zkušeností pro vás navrhneme a zajistíme nejvhodnější bezpečnostní sklo Connex s ohledem na jeho použití tak, aby jste se cítili v přítomnosti velkých skleněných ploch příjemně a bezpečně. Od naší firmy Sklenářství Praha můžete vždy očekávat bezpečnostní sklo Connex kvalitně zpracované a za dobrou cenu.

Bezpečnostní sklo Connex - další využití

Bezpečnostní sklo Connex se používá pro pochozí sklo na různé lávky, galerie a celá patra. Využíváme ho také jako neprůstřelné sklo.  Bezpečnostní sklo Connex se uplatní i jako protihlukové sklo. Bezpečnostní sklo Connex umíme dodat v široké škále barevnosti, stačí si vybrat. Poraďte se s námi, jaké bezpečnostní sklo Connex vybrat a přenechte práci našim odborníkům.

Sklenářství Praha - další nabídka

Naše firma Sklenářství Praha vám dodá bezpečnostní sklo Connex, neprůstřelné skloprotihlukové sklopochozí skloprotipožární sklobarevné sklo Lacobel a Matelactlačená skla do dveřídrátosklomatné sklokalené sklo, izolační dvojsklo, dvojsklo nebo trojsklo, zatmívací sklo a fólie na sklo. Odborní pracovníci naší firmy Sklenářství Praha provedou sklenářské práce jak na místě u zákazníka prostřednictvím naší služby sklenářství nonstop, tak v naší plně vybavené provozovně. Naším cílem je uspokojení požadavků všech zákazníků a to ve špičkové kvalitě a v co nejkratším termínu. 

Stránka Bezpečnostní sklo Connex se nachází i na našem starém webu Sklenářství Praha.

Bezpečnostní sklo Connex - fotogalerie