Barevné sklo LACOBEL a MATELAC (lakované)

Renovujete interiér svého domu, bytu, kanceláře nebo jiného místa a toužíte po krásném designu a praktičnosti zároveň? Vyberte si u nás barevné sklo Lacobel a Matelac! Sklenářství Klapka vám nabízí barevné sklo Lacobel a Matelac, sklo velmi žádané pro své vynikající vlastnosti. Můžete si vybrat lakované barevné sklo Lacobel nebo sklo se saténovou úpravou povrchu Matelac v mnoha barevných odstínech.

Máte zájem o naše služby?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Barevné sklo Lacobel a Matelac - využití

  • barevné sklo Lacobel a Matelac na obklady do kuchyně
  • barevné sklo Lacobel a Matelac pro obložení koupelen
  • barevné sklo Lacobel a Matelac na dveře šatních skříní
  • barevné sklo Lacobel a Matelac pro obklady stěn, pultů a ostrůvků
  • barevné sklo Lacobel a Matelac na výrobu nábytku - stoly, stolky, police

Barevné sklo Lacobe a Matelac - vlastnosti

Barevné sklo Lacobel a Matelac je tvrzené tepelnou úpravou tak, aby se dosáhlo jeho mechanické a tepelné odolnosti (vydrží i vysoké teploty například za sporákem), pevnosti a pružnosti a vyhovují bezpečnostním normám. Sklenářství Praha vám zaručuje preciznost zpracování za dobrou cenu a za kvalitní barevné sklo Lacobel a Matelac ručí. Konzultaci a zaměření vám poskytneme zdarma. Máme rychlé termíny dodání, od zaměření po montáž pouze 3 až 5 dní.

Barevné sklo Lacobel a Matelac se snadno udržuje, má silnou odolnost vůči mastnotám, vodnímu kameni a dalším vlivům na něj působícím při denním používání. Díky pestré barevné škále může barevné sklo Lacobel a Matelac navodit různou atmosféru ve vašem interiéru. Buď se barevné sklo Lacobel a Matelac stane kontrastním prvkem, který na první pohled upoutá nebo barevně splyne s ostatním vybavením interiéru a stane se téměř neviditelné. Každopádně barevné sklo Lacobel a Matelac působí luxusně.

Barevné sklo Lacobel a Matelac - další výhody

  • Barevné sklo Lacobel a Matelac je vyrobené tak, že se nemusíte bát jeho křehkosti. K jeho výrobě se    používají tvrzená kalená skla. K dispozici je v bezpečnostní verzi SAFE a SAFE plus.
  • Barevné sklo Lacobel a Matelac má stálobarevný ekologický lak, takže vypadá i po mnoha letech jako nové.
  • Barevné sklo Lacobel a Matelac představuje také kvalitní zvukovou a tepelnou izolaci.
  • Barevné sklo Lacobel je k dispozici ve standardní škále 25 barevných odstínů.
  • Barevné sklo Matelac je vysoce odolné vůči skvrnám a můžete si je vybrat ze škály 12 barev.

Barevné sklo Lacobel a Matelac - opracování

Na barevné sklo Lacobel a Matelac také používáme různé technologie opracovávání skla - řezání skla do různých tvarů, broušení skla a leštění hran, vrtání skla nebo výřezy do skla pro otvory na zásuvky, vypínače, kování, úchytky apod. Barevné sklo Lacobel a Matelac jsou na dotek hladké a bezpečné a pohledově velmi pěkně zpracované. Barevné sklo Lacobel a Matelac dodáváme od zaměření až po instalaci.

Barevné sklo Lacobel a Matelac - od Sklenářství Klapka

Odborní pracovníci naší firmy Sklenářství Klapka provedou práce jak na místě u zákazníka prostřednictvím naší služby sklenářství nonstop, tak v naší plně vybavené provozovně. Umíme rychle poskytnout službu od zabezpečení rozbitého skla a jeho výměny po výrobu náročných architektonických a nábytkových prvků. Naším cílem je uspokojení požadavků všech zákazníků a to ve špičkové kvalitě a v co nejkratším termínu. 

Stránka Barevné sklo LACOBEL a MATELAC se nachází i na našem starém webu Sklenářství Praha.