Fazetová zrcadla (fasetová)

Sklenářství Praha vám nabízí fazetová zrcadla, která jsou v moderním interiéru velmi žádaná pro svou jednoduchost a účelnost. Zapracoval na vašem zrcadle zub času nebo se vám rozbilo? Nepočítejte kolik let budete mít neštěstí. Fazetová zrcadla od Sklenářství Praha vám přinesou štěstí! Berte tento moment jako příležitost nechat si instalovat do vašeho interiéru nová fazetová zrcadla. Všechna zrcadla totiž přirozenou cestou stárnou a někdy je třeba je vyměnit ačkoli nejsou rozbitá.

Máte zájem o naše služby?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Fazetová zrcadla - využití

Fazetová zrcadla potkáme v koupelnách, předsíních, ložnicích i jinde. Fazetová zrcadla jsou vhodná pro přímé nalepení na podklad nebo i pro zasazení do rámu. Opracování fazetováním se využívá nejen pro fazetová zrcadla ale také pro čirá skla, například desky stolů, police a také pro zasklívání vstupních dveří historických budov. Fazetová zrcadla můžete použít v interiéru i jako designový prvek, který zcela jistě upoutá pozornost. Podívejte se na fazetová zrcadla v naší fotogalerii a inspirujte se.

Fazetová zrcadla se uplatňují v současném moderním interiéru, vynikají svou krásou v jednoduchosti a přitom působí luxusně. Fazetová zrcadla lze začlenit do obývacích místností, kde je můžete použít pro obložení stěn a tím opticky zvětšit úzké prostory a navodit dojem luxusu. Navrhneme vám fazetová zrcadla umístit i tam, kde byste to nečekali. Máme s nimi bohaté zkušenosti a umíme s nimi dobře pracovat.

Fazetová zrcadla - jedině ze Sklenářství Praha!

Sklenářství Praha vám zaručuje fazetová zrcadla precizně zpracovaná a za dobrou cenu. Vyberte si tvar (umíme i oválná a kruhová fazetová zrcadla) a rozměr, my vám fazetová zrcadla vyrobíme, přivezeme a s naší pojízdnou dílnou provedeme odbornou montáž přímo u vás. Lze opracovat zrcadlo o síle skla 3 mm - 9 mm. Krátké dodací termíny, kvalitní provedení a přijatelná cena - to jsou fazetová zrcadla od Sklenářství Praha.

Fazetová zrcadla - opracování

Na fazetová zrcadla používáme různé další technologie opracovávání skla jako je vrtání skla nebo výřezy do skla pro otvory na zavěšení, pro osazení ozdobnými šrouby, pro zásuvky a vypínače apod. Fazetová zrcadla od nás jsou hladká a bezpečná a pohledově velmi pěkně zpracovaná. Fazetová zrcadla dodáváme od zaměření až po instalaci. Naším cílem je uspokojení požadavků všech zákazníků a to ve špičkové kvalitě a v co nejkratším termínu.

Fazetová zrcadla - další nabídka Sklenářství Praha

Firma Sklenářství Praha nejen vyrábí fazetová zrcadla ale také provádí fazetování zrcadel na již existující zrcadla, dodává koupelnová zrcadla, zrcadla v rámu, dekorativní zrcadla, zrcadla na zeď, zrcadla na míru, zkrátka naše výroba zrcadel je tu pro vás. Provedeme práce jak na místě u zákazníka prostřednictvím naší služby sklenářství nonstop, tak v naší plně vybavené provozovně. Umíme rychle poskytnout službu od zabezpečení rozbitého zrcadla po výrobu náročných architektonických zrcadlových prvků. 

Stránka Fazetová zrcadla se nachází i na našem starém webu Sklenářství Praha.

Fazetová zrcadla - fotogalerie