Zatmívací sklo neprůhledné i průhledné

Potřebujete uniknout před zraky zvědavců? Vadí vám záclony a závěsy, na kterých neustále ulpívá prach? Právě pro vás je určeno zatmívací sklo!  Zatmívací sklo je inteligentní sklo, kdy stiskem tlačítka zmizíte ostatním z očí. A co víc - mohou zmizet z očí i oni vám a to jistě není marné! Záleží na tom, zda si objednáte zatmívací sklo průhledné nebo neprůhledné. Naše firma Sklenářství Praha vám dodá a vymění obyčejné sklo za zatmívací sklo ve špičkové kvalitě. Naším cílem je uspokojení požadavků na zatmívací sklo u všech našich zákazníků.

Máte zájem o naše služby?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Zatmívací sklo - vlastnosti

Zatmívací sklo je složené ze dvou tabulí skla, uprostřed kterých je umístěna fólie s obsahem tekutých nanokrystalů, které jsou schopné změnit vlnovou délku světla. Pro zatmívací sklo je nutná elektroinstalace, kterou samozřejmě zajistíme. Pokud je zatmívací sklo vypnuto, krystaly jsou rozptýleny a sklo není průhledné. Po zapnutí se krystaly seřadí ve stejném směru a zatmívací sklo je pak průhledné. Zatmívací sklo lze použít pro interiéry i exteriéry. Zatmívací sklo pomáhá lépe regulovat potřebu vytápění a osvětlení budov.

Zatmívací sklo - použití

Zatmívací sklo je vhodné pro dělící skleněné stěny a příčky, show roomy, výlohy, fasády a všude tam, kde potřebujete zajistit naprosté soukromí. Zatmívací sklo se instaluje do kanceláří, nemocnic, ostraze objektů a dalších veřejných budov. Zatmívací sklo můžete také zvolit do interiéru bytu a docílit tak možnosti soukromí při propojení prostor. Zatmívací sklo nahradí záclony, závěsy a i modernější žaluzie. Doporučujeme alergikům na prach. Zatmívací sklo je sklo budoucnosti, které zaručeně oceníte již v přítomnosti!

Zatmívací sklo - další nabídka skel od Sklenářství Praha

Zatmívací sklo dodáváme od zaměření až po instalaci. Sklenářství Praha vám zaručuje preciznost zpracování za dobrou cenu a za kvalitní zatmívací sklo ručí. Dodáme vám nejen zatmívací sklo, také neprůstřelné skloprotihlukové sklobezpečnostní sklo Connexprotipožární sklobarevné sklo Lacobel a Matelactlačená skla do dveřídrátosklomatné sklokalené sklo, izolační dvojsklo, dvojsklo nebo trojsklo, pochozí sklo a fólie na sklo.

Zatmívací sklo - služba sklenářství nonstop

Odborní pracovníci naší firmy Sklenářství Praha provedou práce jak na místě u zákazníka prostřednictvím naší služby sklenářství nonstop, tak v naší plně vybavené provozovně. Umíme rychle poskytnout službu od zabezpečení rozbitého skla a jeho výměny po výrobu náročných architektonických a nábytkových prvků. Kontaktujte naši firmu Sklenářství Praha a objednejte si zatmívací sklo!

Stránka Zatmívací sklo se nachází i na našem starém webu Sklenářství Praha.