Skleněné stoly, konferenční stolky

Rozhodli jste se zmodernizovat svůj byt, dům nebo kancelář? Rádi byste odlehčili a provzdušnili vaše interiéry? Máte malé prostory a potřebujete je opticky zvětšit? Pořiďte si skleněný nábytek! Sklenářství Praha mimo jiného skleněného nábytku také vyrábí skleněné stoly a konferenční stolky. Vytvoříme pro vás skleněné stoly a konferenční stolky přesně na míru tak, aby byly ozdobou vašeho interiéru.

Máte zájem o naše služby?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Skleněné stoly a konferenční stolky - vlastnosti skla

Skleněné stoly a konferenční stolky jsou vyrobené tak, že se nemusíte bát jejich křehkosti, jejich sklo je velmi pevné. Na skleněné stoly a konferenční stolky (jejich desky) se podle rozměru používají skla 4 mm - 6 mm a na celé skleněné stoly a konferenční stolky 6 mm - 12 - mm. Na skleněné stoly a konferenční stolky používáme kalená skla, která jsou tvrzená tepelnou úpravou tak, aby se dosáhlo jejich mechanické a tepelné odolnosti, pevnosti a pružnosti a vyhovují bezpečnostním normám.

Skleněné stoly a konferenční stolky - druhy a dekorování skla

Sklo si na skleněné stoly a konferenční stolky můžete vybrat čiré, kouřové, mléčné nebo třeba pískované. Skleněné stoly a konferenční stolky přímo vyzývají k odvaze k originalitě - umíme totiž metodou pískování vytvořit na skle různý dekor nebo motiv dle vašeho přání. Šablona motivu vytvoříme jen pro vás, takže můžete mít v interiéru originální kus třeba s vaším monogramem. Skleněné stoly a konferenční stolky mohou svůj efekt zvýšit i použitím zrcadlového skla.

Skleněné stoly a konferenční stolky - tvary

Skleněné stoly a konferenční stolky vyrobíme dle vašeho návrhu v různých tvarech a velikostech. Sklenářství Praha vám zaručuje skleněné stoly a konferenční stolky s precizním zpracováním. Skleněné stoly a konferenční stolky mohou být vyrobeny kromě klasických tvarů také víceboké nebo zaoblené (oválné, kulaté nebo jako fazole) dle vkusu zákazníka. Na vaše přání mohou skleněné stoly a konferenční stolky nenápadně sloužit svému účelu a nebo být centrálním prvkem obývacího pokoje, jídelny, kuchyně nebo kanceláře.

Skleněné stoly a konferenční stolky - lepení, broušení a leštění

Naši zkušení mistři svého řemesla vyrábí skleněné stoly a konferenční stolky pomocí speciálních nástrojů a technologií. Skleněné stoly a konferenční stolky jsou lepeny UV lepidlem a spoje jsou naprosto čiré. Skleněné stoly a konferenční stolky mají broušené hrany a nehrozí tedy žádné pořezání. Tyto hrany ještě zaleštíme, aby byly nejen hladké a bezpečné na dotek ale také pohledově velmi pěkně zpracované.

Skleněné stoly a konferenční stolky - opracování

Skleněné stoly a konferenční stolky potřebují někdy mít vyvrtané nebo vyřezané otvory pro nasazení nohou nebo druhé odkladné desky, případně pro zakomponování do dalšího materiálu. Při jejich výrobě používáme metody broušení skla, vrtání skla a výřezy do skla. Skleněné stoly a konferenční stolky mají samozřejmě otvory zabroušené pro zamezení zranění při manipulaci s nimi. Skleněné stoly a konferenční stolky dodáme v krátkých lhůtách.

Skleněné stoly a konferenční stolky - další nabídka produktů od Sklenářství Praha

Firma Sklenářství Praha vyrábí nejen skleněné stoly a konferenční stolky ale také další skleněný nábytek jako jsou skleněné vitríny, skleněné posuvné dveře a bezrámové skleněné stěny. Odborní pracovníci naší firmy Sklenářství Praha provedou práce jak na místě u zákazníka prostřednictvím naší služby sklenářství nonstop, tak v naší plně vybavené provozovně. Umíme rychle poskytnout službu od zabezpečení rozbitého skla a jeho výměny po výrobu náročných architektonických a nábytkových prvků. Naším cílem je uspokojení požadavků všech zákazníků a to ve špičkové kvalitě a v co nejkratším termínu.

Stránka Skleněné stoly se nachází i na našem starém webu Sklenářství Praha.

Skleněné stoly, konferenční stolky - fotogalerie