Neprůstřelné sklo

Potřebujete ochránit sebe a své blízké či zaměstnance? Sklenářství Praha nabízí neprůstřelné sklo včetně montáže na místě. Neprůstřelné sklo dodáváme do poboček bank, směnáren, pošt a všude tam, kde mohou být lidé ohroženi střelnou zbraní. Neprůstřelné sklo dodáme i do soukromého sektoru. Moderní prosklené domy a interiéry budou opravdu bezpečné, pokud použijete neprůstřelné sklo. 

Máte zájem o naše služby?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Neprůstřelné sklo - další využití

  • neprůstřelné sklo pro obchody s luxusním zbožím vysoké hodnoty
  • neprůstřelné sklo pro ambasády a další důležité budovy
  • neprůstřelné sklo pro policejní stanice
  • neprůstřelné sklo pro lékárny s nočním provozem
  • neprůstřelné sklo pro čerpací stanice
  • neprůstřelné sklo pro sportovní haly a stadiony

Neprůstřelné sklo - vlastnosti

Neprůstřelné sklo vyniká odolností proti nárazu vystřeleného projektilu a vzdoruje i výbuchům. Skládá se z několika tabulí skla, které jsou spojeny bezpečnostní fólií. Nabízíme neprůstřelné sklo s polykarbonátovými deskami na odvrácené straně nástřelu, aby nedošlo k uvolnění střepů skla. Sklo je pak tenčí a lehčí ale splňuje stejnou úroveň bezpečnosti. Naše firma má bohaté zkušenosti se zakázkami na neprůstřelné sklo s použitím bezpečnostního vrstveného skla Connex.

Neprůstřelné sklo - další vlastnosti

  • neprůstřelné sklo vyniká mechanickou odolností
  • neprůstřelné sklo odolává vysokým rozdílům teplot
  • neprůstřelné sklo má vysokou odolnost proti otěru a poškrábání

Neprůstřelné sklo - třídy

Neprůstřelné sklo se rozděluje do několika tříd dle typu očekávaného možného útoku. U vyšších tříd bezpečnosti je z důvodu snížení váhy nahrazováno dvojsklem. Neprůstřelné sklo můžeme zasadit do oken, dveří, celoskleněných stěn a dalších interiérových přepážek. Neprůstřelné sklo zcela odpovídá dané normě na neprůstřelné sklo a bezpečnostní zasklení.

Neprůstřelné sklo - zkušenosti Sklenářství Praha

Můžeme vám neprůstřelné sklo vyrobit a dodat nebo k vám přijet s naší pojízdnou dílnou, která je plně vybavena pro montáž u zákazníka. Na základě dlouholetých zkušeností pro vás navrhneme a zajistíme nejvhodnější neprůstřelné sklo s ohledem na cenu a požadovanou bezpečnost. Od naší firmy Sklenářství Praha můžete vždy očekávat neprůstřelné sklo kvalitně zpracované a za dobrou cenu.

Neprůstřelné sklo a další nabídka Sklenářství Praha

Naše firma Sklenářství Praha vám dodá nejen neprůstřelné sklo ale také pochozí skloprotihlukové sklobezpečnostní sklo Connexprotipožární sklobarevné sklo Lacobel a Matelactlačená skla do dveřídrátosklomatné sklokalené sklo, izolační dvojsklo, dvojsklo nebo trojsklo, zatmívací sklo a fólie na sklo.

Neprůstřelné sklo - služba Sklenářství Praha

Odborní pracovníci naší firmy Sklenářství Praha provedou práce jak na místě u zákazníka prostřednictvím naší služby sklenářství nonstop, tak v naší plně vybavené provozovně. Naším cílem je uspokojení požadavků všech zákazníků a to ve špičkové kvalitě a v co nejkratším termínu. Pokud potřebujete zabezpečit svůj majetek, obraťte se na nás a my vám s tímto problémem pomůžeme.

Stránka Neprůstřelné sklo se nachází i na našem starém webu Sklenářství Praha.