Zrcadla na zeď

Zrcadla na zeď - využití

Potřebujete připevnit zrcadla na zeď? Dodáváme a instalujeme zrcadla na zeď v domácnostech i různých provozovnách, např. kadeřnictvích, fitness centrech, tanečních sálech, ubytovacích zařízeních apod. Zrcadla na zeď jsou vybavením šaten veřejných bazénů, toalet divadel, kin a obchodních center.  Provedeme vám montáž zrcadla na zeď ve vaší koupelně, předsíni, ložnici, obývacím pokoji nebo ve vaší kanceláři či podniku.

Máte zájem o naše služby?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Zrcadla na zeď - vlastnosti a technika lepení

Zrcadla na zeď kromě svého účelu mohou také splnit váš požadavek optického zvětšení a prosvětlení prostoru. Zrcadla na zeď můžeme nalepit přímo na zeď, sádrokarton nebo dřevěnou příčku. K montáži používáme speciální lepidla odpovídající nejnovějším normám bezpečnosti a kvality. Odolávají vlhkosti a jsou tedy vhodná i pro zrcadla na zeď vaší koupelny.

Upozorňujeme, že lepená zrcadla na zeď se nedají demontovat bez jejich rozbití. Pokud požadujete možnost demontáže a přemístění zrcadla, je vhodné použít pro zrcadla na zeď speciální nalepovací kovové háčky. Tato metoda je však vhodná pro menší rozměry zrcadla na zeď.

Zrcadla na zeď lepená na větší plochy je možné a žádoucí opatřit pro větší bezpečnost bezpečnostní fólií, nalepenou na zadní straně zrcadla. V případě nerovného povrchu zajistíme vhodný podklad pro jejich bezproblémové nalepení zrcadla na zeď. Vyrábíme a montujeme zrcadla na zeď různých velikostí a tvarů i zcela atypických. Zrcadla na zeď dodáme vždy zabroušená, takže se nemusíte obávat zranění.

Zrcadla na zeď - fazetování a velké formáty

Na zrcadla na zeď se též uplatňuje technologie fazetování zrcadel, tj. zkosení jejich hran pod určitým úhlem. Fazetu jsme schopni vyrobit v různých šířkách, na rovné i tvarované hrany - oválná a kruhová zrcadla na zeď. Lze opracovat sklo o síle 3 mm - 19 mm. Vyrábíme a instalujeme velkoformátová zrcadla na zeď. Případné dotazy ohledně vhodné volby druhu a rozměru zrcadla na zeď rádi zodpovíme.

Zrcadla na zeď - opracování

Při výrobě zrcadla na zeď používáme různé další technologie opracovávání skla jako je vrtání skla nebo výřezy do skla pro osazení ozdobnými šrouby, pro zásuvky a vypínače apod. Zrcadla na zeď od nás jsou hladká a bezpečná a pohledově velmi pěkně zpracovaná. Zrcadla na zeď dodáváme od zaměření až po instalaci. Naším cílem je uspokojení požadavků všech zákazníků a to ve špičkové kvalitě a v co nejkratším termínu.

Zrcadla na zeď - další nabídka zrcadel od Sklenářství Praha

Firma Sklenářství Praha vám vyrobí dekorativní zrcadlazrcadla v rámu, provádí fazetování zrcadel, vyrábí fazetová zrcadlakoupelnová zrcadla, zrcadla na zeď, zrcadla na míru, zkrátka naše výroba zrcadel je tu pro vás. Provedeme sklenářské práce jak na místě u zákazníka prostřednictvím naší služby sklenářství nonstop, tak v naší plně vybavené provozovně. Umíme rychle poskytnout službu od zabezpečení rozbitého zrcadla po výrobu náročných architektonických zrcadlových prvků.

Stránka Zrcadla na zeď se nachází i na našem starém webu Sklenářství Praha.

Zrcadla na zeď - fotogalerie