Tlačená skla do interiérových dveří

Nový vzhled vašich interiérových dveří zajistí naše firma Sklenářství Praha. K renovaci interiéru vašeho domu, bytu a kanceláře stačí jen málo - vybrat si naše tlačená skla do dveří a budete mile překvapeni výsledkem. Nabízíme tlačená skla do dveří v opravdu širokém výběru vzorů. Pořiďte si tlačená skla do dveří od Sklenářství Praha a uvidíte, jak staré standardní dveře prokouknou.

Máte zájem o naše služby?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Tlačená skla do interiérových dveří od Sklenářství Praha

Máme pro vás tlačená skla do dveří o síle 4 mm a vybírat můžete z 25 vzorů čirého nebo kouřového skla. Sklenářství Praha vám zaručuje preciznost zpracování za dobrou cenu a za kvalitní tlačená skla do dveří ručí. Tlačená skla do dveří vám zasklíme buď v naší provozovně Vlkova 10, Praha 3 nebo přijedeme s naší pojízdnou dílnou k vám a tlačená skla do dveří zasklíme u vás.

Tlačená skla do interiérových dveří - široký výběr

Tlačená skla do dveří se snadno udržují a díky pestrému výběru si ze vzorníku určitě vyberete sklo, které bude dobře ladit se stylem vašich interiérových dveří. Buď se tlačená skla do dveří stanou kontrastním prvkem, který na první pohled upoutá nebo splynou s ostatním vybavením interiéru a stanou se téměř neviditelná. Tlačená skla do dveří mohou mít romantický nebo geometrický vzorek. Nebo by se vám líbil vzor s bublinkami?

Tlačená skla do interiérových dveří - použití

Tlačená skla do dveří nejsou jen otázkou obývacích pokojů a dveří kanceláří. Např. tlačená skla do dveří koupelny mají tu výhodu, že můžete vidět, zda je místnost obsazená aniž byste se museli dobývat dovnitř a v opačné situaci zamykat - vřele doporučujeme. Tlačená skla do dveří můžeme zasklít též do okýnek světlíků a dalších oken, u kterých máte požadavek na průsvitnost a neprůhlednost. Tlačená skla do dveří samozřejmě nemusí být jen klasicky obdélníková ale mohou být různě vyřezaná, včetně kruhového tvaru.

Tlačená skla do interiérových dveří - vzorník Sklenářství Praha

Tlačená skla do dveří dodáváme od zaměření až po instalaci. Naším cílem je uspokojení požadavků všech zákazníků a to ve špičkové kvalitě a v co nejkratším termínu. Tlačená skla do dveří a jejich kompletní vzorník  a ceník je k nahlédnutí v naší provozovně. Tlačená skla do dveří v naší fotogalerii se cenově pohybují od 530 Kč/m2.

Tlačená skla do interiérových dveří - další nabídka od Sklenářství Praha

Firma Sklenářství Praha dodává nejen tlačená skla do dveří ale také neprůstřelné skloprotihlukové sklobezpečnostní sklo Connexprotipožární sklobarevné sklo Lacobel a Matelacpochozí sklodrátosklomatné sklokalené sklo, izolační dvojsklo, dvojsklo nebo trojsklo, zatmívací sklo a fólie na sklo.

Tlačená skla do interiérových dveří - služba nonstop od Sklenářství Praha

Odborní pracovníci naší firmy Sklenářství Praha provedou sklenářské práce jak na místě u zákazníka prostřednictvím naší služby sklenářství nonstop, tak v naší plně vybavené provozovně. Umíme rychle poskytnout službu od zabezpečení rozbitého skla a jeho výměny po výrobu náročných architektonických a nábytkových prvků. 

Stránka Tlačená skla do dveří se nachází i na našem starém webu Sklenářství Praha.

Skla do interiérových dveří - fotogalerie