Zrcadla v rámu

Hodila by se do vaší domácnosti, kanceláře nebo třeba recepce vašeho podniku nebo hotelu reprezentativní zrcadla v rámu? Nezáleží na tom, zda máte představu zrcadla v rámu, který je moderní hliníkový nebo vypadající jako historický kousek ze dřeva. Sklenářství Praha vám nabízí zrcadla v rámu v širokém spektru materiálů i barev rámů a provedení a nakonec proč nejít s trendem a do moderního prostoru neumístit historicky vypadající zrcadla v rámu!

Máte zájem o naše služby?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Zrcadla v rámu - designová záležitost

Zrcadla v rámu jako designový prvek jistě upoutají pozornost v každém interiéru. Podívejte se na možnosti využití zrcadla v rámu do naší fotogalerii a inspirujte se. Máme pro vás zrcadla v rámu, který je zlacený, barevný nebo vyrobený použitím technologie pískování skla. Zrcadla v rámu (a obecně zrcadla) opticky zvětšují úzké prostory, odráží více světla v interiéru a navozují dojem luxusu. S výrobou zrcadla v rámu máme bohaté zkušenosti a vaše zrcadla v rámu též opravíme.

Zrcadla v rámu - od odborníků ze Sklenářství Praha

Sklenářství Praha vám nabízí precizně zpracovaná zrcadla v rámu za příznivou cenu. Vyberte si tvar a rozměr, my vám zrcadla v rámu vyrobíme, přivezeme a s naší pojízdnou dílnou provedeme odbornou montáž přímo u vás. S výrobou a instalací zrcadla v rámu máme bohaté zkušenosti. Krátké dodací termíny, kvalitní provedení a přijatelná cena - to jsou zrcadla v rámu od Sklenářství Praha.

Zrcadla v rámu - výhody

Zrcadla v rámu mají tu výhodu, že je možné je relativně snadno přestěhovat. A mimochodem, zrcadla v rámu nemusí jen viset na zdi, zrcadla v rámu si můžete dovolit postavit na podlahu vaší ložnice a udělat z nich bezkonkurenční designový prvek.

Zrcadla v rámu -  další využití

Zrcadla v rámu se mohou dobře uplatnit i na větší ploše rozdělené rámečky - například různé paravany a zástěny. V každém případě zrcadla v rámu od nás budou velmi pěkně pohledově zpracovaná. Můžete si vybrat zrcadlo síly 3 mm - 6 mm, volíme podle rámu. Pro zrcadla v rámu se uplatňují také fazetová zrcadla. Ať již si vyberete jakýkoli design, naším cílem je uspokojení požadavků všech zákazníků milujících zrcadla v rámu a to ve špičkové kvalitě a v co nejkratším termínu.

Zrcadla v rámu - další nabídka zrcadel od Sklenářství Praha

Firma Sklenářství Praha vám vyrobí dekorativní zrcadla, zrcadla v rámu, provádí fazetování zrcadel, vyrábí fazetová zrcadlakoupelnová zrcadlazrcadla na zeďzrcadla na míru, zkrátka naše výroba zrcadel je tu pro vás. Provedeme sklenářské práce jak na místě u zákazníka prostřednictvím naší služby sklenářství nonstop, tak v naší plně vybavené provozovně. Umíme rychle poskytnout službu od zabezpečení rozbitého zrcadla po výrobu náročných architektonických zrcadlových prvků. 

Stránka Zrcadla v rámu se nachází i na našem starém webu Sklenářství Praha.

Zrcadla v rámu - fotogalerie