Dekorativní zrcadla

Hodila by se do vaší domácnosti, kanceláře nebo třeba recepce vašeho podniku nebo hotelu reprezentativní dekorativní zrcadla? Určitě ano! Dekorativní zrcadla jsou vždy ozdobou interiéru, ať již je laděný do minimalistického moderního stylu nebo důstojné klasiky. Sklenářství Praha vám nabízí dekorativní zrcadla pro různé využití. Dekorativní zrcadla pro vás navrhneme, vyrobíme a instalujeme je přímo na místě.

Máte zájem o naše služby?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Dekorativní zrcadla - využití

Dekorativní zrcadla se uplatní v koupelnách, předsíních, halách jako samostatné kusy - zrcadla v rámu nebo dekorativní zrcadla nalepená na podklad. V případě nerovného povrchu zajistíme vhodný podklad pro jejich bezproblémové nalepení. Dekorativní zrcadla se uplatní i na celé stěny, například do tanečních nebo fitness sálů. Zde se používají odlehčená dekorativní zrcadla.

Dekorativní zrcadla s bezpečnostní fólií

Velkoformátová dekorativní zrcadla nalepená na šatních skříních a dalších větších plochách je možné a žádoucí opatřit pro větší bezpečnost bezpečnostní fólií, nalepenou na zadní straně. Vyrábíme dekorativní zrcadla různých velikostí, můžete si je vybrat téměř v jakémkoli atypickém tvaru. Dekorativní zrcadla dodáme vždy zabroušená, takže se nemusíte obávat zranění.

Dekorativní zrcadla - fazetování

Umíme i fazetování zrcadel neboli fazetová zrcadla, tj. dekorativní zrcadla se zkosenými hranami pod určitým úhlem. Fazetu jsme schopni vyrobit v různých šířkách, na rovné i tvarované hrany - oválná a kruhová dekorativní zrcadla. Lze opracovat sklo o síle 3 mm - 19 mm. Tato zrcadla se hodí pro přímé nalepení i pro zasazení do rámu. Dekorativní zrcadla mohou být zasazena do různých rámů dle širokého spektra barev, materiálů a designu. Máme pro vás i dekorativní zrcadla zdobená technologií pískování skla.

Dekorativní zrcadla - naše služby

Sklenářství Praha vám nabízí precizně zpracovaná dekorativní zrcadla za příznivou cenu. Vyberte si tvar a rozměr, my vám dekorativní zrcadla vyrobíme, přivezeme a s naší pojízdnou dílnou provedeme odbornou montáž přímo u vás. Naší předností jsou krátké dodací lhůty, kvalita provedené práce a bezkonkurenční ceny - to jsou dekorativní zrcadla od Sklenářství Praha.

Ať si již vyberete dekorativní zrcadla v rámu nebo bez něj, dekorativní zrcadla vám vždy oživí interiér, opticky zvětší prostor, odrazí více světla v interiéru a navodí dojem luxusu. S pořízením dekorativního zrcadla můžete jen získat a ještě na něm uplatnit svou osobitost a kreativitu. A pokud nejste tento typ, nechte to klidně na nás. Navrhneme vám dekorativní zrcadla na základě bohatých zkušeností a na vás bude jen ukázat prstem na to nejkrásnější.

Dekorativní zrcadla - další nabídka zrcadel od firmy Sklenářství Praha

Firma Sklenářství Praha vám vyrobí dekorativní zrcadla, zrcadla v rámu, provádí fazetování zrcadel, vyrábí fazetová zrcadlakoupelnová zrcadlazrcadla na zeďzrcadla na míru, zkrátka naše výroba zrcadel je tu pro vás. Provedeme sklenářské práce jak na místě u zákazníka prostřednictvím naší služby sklenářství nonstop, tak v naší plně vybavené provozovně. Umíme rychle poskytnout službu od zabezpečení rozbitého zrcadla po výrobu náročných architektonických zrcadlových prvků. 

Stránka Dekorativní zrcadla se nachází i na našem starém webu Sklenářství Praha.