Koupelnová zrcadla

Koupelnová zrcadla - použití

Koupelnová zrcadla jsou součástí každé koupelny v domácnosti, hotelech, penzionech a dalších ubytovacích zařízeních. Koupelnová zrcadla jsou vybavením šaten veřejných bazénů a fitness center, umýváren a toalet divadel, kin a obchodních center. Koupelnová zrcadla jsou takovou samozřejmostí, že je ani nevnímáme ale běda, když někde chybí.

Máte zájem o naše služby?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Koupelnová zrcadla - výhody

Koupelnová zrcadla kromě svého účelu mohou také splnit váš požadavek optického zvětšení a prosvětlení prostoru. Lze je nalepit přímo na zeď nebo instalovat pomocí šroubů. Koupelnová zrcadla se uplatní i na celé stěny. Koupelnová zrcadla na větších plochách je možné a žádoucí opatřit pro větší bezpečnost bezpečnostní fólií, nalepenou na zadní straně zrcadla. V případě nerovného povrchu zajistíme vhodný podklad pro jejich bezproblémové nalepení.

Koupelnová zrcadla - druhy

Vyrábíme koupelnová zrcadla různých velikostí a tvarů i zcela atypických. Koupelnová zrcadla dodáme vždy zabroušená, takže se nemusíte obávat zranění. Na koupelnová zrcadla se též uplatňuje technologie fazetování zrcadel, tj. zkosení jejich hran pod určitým úhlem. Fazetu jsme schopni vyrobit v různých šířkách, na rovné i tvarované hrany - oválná a kruhová dekorativní zrcadla. Lze opracovat sklo o síle 3 mm - 19 mm. Tato zrcadla se hodí pro přímé nalepení i pro zasazení do rámu.

Sklenářství Praha vám zhotoví koupelnová zrcadla na míru dle vašich představ. Nabízíme vám precizně zpracovaná koupelnová zrcadla za velmi příznivou cenu. Vyberte si tvar a rozměr, my vám koupelnová zrcadla vyrobíme, přivezeme a s naší pojízdnou dílnou provedeme odbornou montáž přímo u vás. Naší předností jsou krátké dodací lhůty, kvalita provedené práce a bezkonkurenční ceny - to jsou koupelnová zrcadla od Sklenářství Praha.

Koupelnová zrcadla - technologie opracování

Na koupelnová zrcadla používáme různé další technologie opracovávání skla jako je vrtání skla nebo výřezy do skla pro otvory na zavěšení, pro osazení ozdobnými šrouby, pro zásuvky a vypínače apod. Koupelnová zrcadla od nás jsou hladká a bezpečná a pohledově velmi pěkně zpracovaná. Koupelnová zrcadla dodáváme od zaměření až po instalaci. Naším cílem je uspokojení požadavků všech zákazníků a to ve špičkové kvalitě a v co nejkratším termínu.

Koupelnová zrcadla plus další druhy zrcadel od Sklenářství Praha

Firma Sklenářství Praha vám vyrobí dekorativní zrcadla, zrcadla v rámu, provádí fazetování zrcadel, vyrábí fazetová zrcadla, koupelnová zrcadla, zrcadla na zeď, zrcadla na míru, zkrátka naše výroba zrcadel je tu pro vás. Provedeme sklenářské práce jak na místě u zákazníka prostřednictvím naší služby sklenářství nonstop, tak v naší plně vybavené provozovně. Umíme rychle poskytnout službu od zabezpečení rozbitého zrcadla po výrobu náročných architektonických zrcadlových prvků. 

Pro další inspiraci u vybavení koupelen doporučujeme Luxusní koupelny Praha, které dodávají unikátní sprchové koutykoupelnové vany, moderní rohové vany i volně stojící vanydesinové radiátory a mnoho dalšího pro moderní koupelny

Stránka Koupelnová zrcadla  se nachází i na našem starém webu Sklenářství Praha.