Velkoformátové zasklívání

Sklenářství Praha je schopné zajistit velkoformátové zasklívání. Pro velkoformátové zasklívání nadrozměrnými těžkými skly používáme vývěvový přísavkový systém, jehož pomocí není problém zasklít nadrozměrnou výlohu nebo okno, skleněnou stěnu či jakékoli jiné těžké sklo do 550 kg. Vývěvový přísavkový systém patří k vybavení naší firmy, proto můžeme být velmi flexibilní. Obraťte se na nás s jakýmkoli požadavkem na velkoformátové zasklívání zcela bez obav.

Máte zájem o naše služby?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Velkoformátové zasklívání - druhy skla

Velkoformátové zasklívání používáme například při zasklívání výloh. Pracujeme s bezpečnostním sklem o tloušťce 6 mm až 12 mm nebo bezpečnostním vrstveným sklem Connex 3.3.2 , 4.4.2 , 5.5.2, 6.6.2, které výrazně doporučujeme. Bezpečnostní sklo Connex se skládá z více vrstev skleněných tabulí, které jsou spojeny vrstvou folie zaručující bezpečnost. Velkoformátové zasklívání výloh tímto sklem akceptuje pojišťovna. Certifikace z naší strany je samozřejmostí.

Velkoformátové zasklívání - také ve výškách

Velkoformátové zasklívání kromě bezpečnostního skla Connex s polyvinylbuteralovou fólií, které zaručuje ochranu proti vysypání a proti vniknutí cizích osob, také k zasklívání výloh používá sklo Ditherm vyrobené na zakázku. Provádíme též výškové velkoformátové zasklívání pomocí vakuových přísavek. Sklenářství Praha spolupracuje s dalšími odborníky - truhláři a zámečníky pro splnění vašich přání.

Velkoformátové zasklívání - do interiéru i exteriéru

Velkoformátové zasklívání se uplatní při zasklívání oken nadstandardních rozměrů nebo u skleněných obkladů stěn budov v exteriéru i interiéru. Pro toto velkoformátové zasklívání jsou využívána oblíbená barevná skla Lacobel. Obložení stěn lakovaným stálobarevným sklem Lacobel je moderním prvkem v interiérech recepcí, barů i domácností - například v kuchyních či koupelnách.

Velkoformátové zasklívání - další využití

Dalším místem, kde vidíme velkoformátové zasklívání jsou terasy a zimní zahrady. Velkoformátové zasklívání těchto prostor poskytujeme v nejvyšší kvalitě zvoleného skla i provedení. Velkoformátové zasklívání provedou naši zkušení odborníci, kteří jsou schopni po konzultaci s vámi doporučit nejvhodnější řešení dle vašeho zadání.

Velkoformátové zasklívání plus další produkty Sklenářství Praha

Velkoformátové zasklívání firma Sklenářství Praha provede také zasklení terasyzasklívání balkonuzasklívání výloh a samozřejmě zasklívání oken. Odborní pracovníci naší firmy Sklenářství Praha provedou sklenářské práce jak na místě u zákazníka prostřednictvím naší služby sklenářství nonstop, tak v naší plně vybavené provozovně. Umíme rychle poskytnout službu od zabezpečení rozbitého skla a jeho výměny po výrobu náročných architektonických a nábytkových prvků. Naším cílem je uspokojení požadavků všech zákazníků a to ve všech směrech.

Stránka Velkoformátové zasklívání se nachází i na našem starém webu Sklenářství Praha.

Velkoformátové zasklívání - fotogalerie