Skleněné vitríny, nábytek ze skla

Potřebujete pro svou prodejnu nebo showroom skleněné vitríny a prodejní pulty? Chybí vám skleněné vitríny ve škole nebo jiné instituci pro vystavení exponátů? Sklenářství Praha mimo jiného skleněného nábytku také vyrábí skleněné vitríny. Vytvoříme pro vás skleněné vitríny přesně na míru do interiéru pro ceněné sběratelské kousky, které budou ozdobou vašeho domu či bytu.

Máte zájem o naše služby?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Skleněné vitríny - vlastnosti používaného skla

Skleněné vitríny jsou vyrobené tak, že se nemusíte bát jejich křehkosti. Na skleněné vitríny se používají skla float nebo kalená skla, která jsou tvrzená tepelnou úpravou tak, aby se dosáhlo jejich mechanické a tepelné odolnosti, pevnosti a pružnosti a vyhovují bezpečnostním normám. Skleněné vitríny vyrobíme na míru, dle vašeho návrhu a přizpůsobíme stávajícímu prostoru. Sklenářství Praha vám zaručuje preciznost zpracování každé skleněné vitríny. Můžeme také vyrobit skleněné vitríny z bezpečnostního neprůstřelného skla.

Skleněné vitríny - zpracování

Naši zkušení mistři svého řemesla vyrábí skleněné vitríny pomocí speciálních nástrojů a technologií. K lepení skleněné vitríny používáme UV lepení a spoj je naprosto čirý. Hrany skleněné vitríny jsou broušené takže nehrozí pořezání. Na přání zákazníka můžeme hrany zaleštit, aby byly nejen hladké a bezpečné na dotek ale také pohledově velmi pěkně zpracované.

Skleněné vitríny - tvary

Skleněné vitríny mohou být vyrobeny kromě klasických tvarů také víceboké, skloněné či zaoblené. Na vaše přání budou skleněné vitríny vyplňovat prostor výklenků a nebo být centrálním prvkem vévodícím místnosti. V každém případě budou skleněné vitríny dobře plnit svoji funkci a přitom budou ozdobou interiéru.

Skleněné vitríny - opracování

Umíme do skleněné vitríny vyvrtat nebo vyřezat otvory pro kování potřebné pro její otvírání nebo otvory pro  zavedení osvětlení. Některé skleněné vitríny mají nároky na uzamčení, v tomto případě do skleněné vitríny vrtáme otvory pro její zabezpečení zámkem. Samozřejmostí je hladké zabroušení otvorů skleněné vitríny a tím zamezení zranění při manipulaci. Používáme tedy metody broušení skla, vrtání skla a výřezy do skla.

Skleněné vitríny - další produkty od Sklenářství Praha

Firma Sklenářství Praha vyrábí nejen skleněné vitríny ale také další skleněný nábytek jako jsou skleněné stoly, konferenční stolky, skleněné posuvné dveře a bezrámové skleněné stěny. Odborní pracovníci naší firmy Sklenářství Praha provedou práce jak na místě u zákazníka prostřednictvím naší služby sklenářství nonstop, tak v naší plně vybavené provozovně. Umíme rychle poskytnout službu od zabezpečení rozbitého skla a jeho výměny po výrobu náročných architektonických a nábytkových prvků. Naším cílem je uspokojení požadavků všech zákazníků a to ve špičkové kvalitě a v co nejkratším termínu.

Stránka Skleněné vitríny se nachází i na našem starém webu Sklenářství Praha.

Skleněné vitríny, nábytek ze skla - fotogalerie