Výroba zrcadel

Naše výroba zrcadel je zde pro vás! Projevte přání, svěřte se s nápadem a realizaci nechte v klidu na nás! Výroba zrcadel má u naší firmy dlouholetou tradici. Vyrobíme a dodáme vám zrcadla v jakýchkoli velikostech, tvarech (i atypických), rámech, s různým zdobením nebo bez. Naše výroba zrcadel je tu pro vaši domácnost nebo kancelář, podnik, restauraci, obchod, zkrátka zrcadla kamkoli si budete přát. Je známo, že zrcadla opticky zvětšují prostor a v kombinaci s vhodným osvětlením dokáží rozsvítit celý interiér nad vaše očekávání.

Máte zájem o naše služby?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Výroba zrcadel - široká nabídka Sklenářství Praha

Výroba zrcadel je důležitou částí práce Sklenářství Praha. Vyrobíme vám zrcadla na míru do předsíně, ložnice i obývacího pokoje, koupelnová zrcadla, nabízíme také dekorativní zrcadla. Všechna zrcadla mohou být koncipována jako zrcadla na zeď nebo zrcadla v rámu. Výroba zrcadel se týká i zrcadel velkých rozměrů - dodáváme velkoformátová zrcadla do kadeřnictví, fitness center, obchodů s oděvy, tanečních sálů. Výroba zrcadel odpovídá nejnovějším normám bezpečnosti a kvality a používá i bezpečnostní fólie.

Výroba zrcadel - fazetování zrcadel

Výroba zrcadel začíná od návrhu a vyměření přes vlastní výrobu až po dovoz a montáž na místě. V případě nerovného povrchu zajistíme vhodný podklad pro bezproblémové nalepení a instalaci. Výroba zrcadel v sobě zahrnuje i broušení ostrých hran, takže zrcadla od nás jsou bezpečná. Dále výroba zrcadel provádí i finální zaleštění a také fazetování zrcadel.

Výroba zrcadel - další opracování

Technologii fazetování zrcadel, tj. zkosení jejich hran pod určitým úhlem používá výroba zrcadel i pro oválná a kruhová zrcadla. Lze opracovat sklo o síle 3 mm - 19 mm. Novinkou naší firmy Sklenářství Praha je výroba zrcadel lepených na barevném skle Lacobel. Výroba zrcadel vám může nabídnout podklad z 25 barevných odstínů a tvar je jen na vaší fantazii. Výroba zrcadel používá různé další technologie opracovávání skla jako je vrtání skla nebo výřezy do skla pro osazení ozdobnými šrouby, pro zásuvky a vypínače apod.

Výroba zrcadel - další nabídka Sklenářství Praha

Výroba zrcadel od Sklenářství Praha ručí za kvalitu za dobrou cenu. Naším cílem je uspokojení požadavků všech zákazníků a to ve špičkové kvalitě a v co nejkratším termínu. Výroba zrcadel vám dodá zrcadla na míru do 2 pracovních dnů, fazetová zrcadla na míru do 5 pracovních dnů. Firma Sklenářství Praha provede práce jak na místě u zákazníka prostřednictvím naší služby sklenářství nonstop, tak v naší plně vybavené provozovně, kde výroba zrcadel sídlí. Umíme rychle poskytnout službu od zabezpečení rozbitého zrcadla po výrobu náročných architektonických zrcadlových prvků.

Stránka Výroba zrcadel se nachází i na našem starém webu Sklenářství Praha.

Výroba zrcadel - fotogalerie a videa