Drátosklo - drátěné sklo

Naše firma Sklenářství Praha vám nabízí k zasklení drátosklo. Drátosklo je klasické sklo, které má v sobě drátěnou vložku. Jeho předností je bezpečnost protože při rozbití drátosklo drží pohromadě. Používá se v hojné míře k zasklívání v průmyslových objektech ale využít ho lze i v domácích prostorách. Sklo dnes vévodí jako moderním designový prvek v našich domech a bytech, tak proč nepoužít drátosklo a nenechat si vytvořit mimořádný kus nábytku v podobě polic, skleněné desky stolu či stolku?

Máte zájem o naše služby?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Drátosklo - použití

Drátosklo se používá k zasklení střech a stříšek samotné i jako výplň střešních oken. Drátosklo je vhodné k zasklení terasy, zimních zahrad a skleníků. Drátosklo se hojně využívá k zastřešení venkovních chodeb, můstků a lávek. Drátosklo potkáme na skleněném zábradlí, u přepážek mezi balkony, vidíme ho použité při zasklení výtahů. Drátosklo lze dobře využít i v domácnosti. Objevte drátosklo a podpořte jeho návrat. Jistě by se dobře vyjímalo i jako designový prvek na skleněném nábytku.

Bezpečnostní drátosklo - protipožární drátosklo

Kromě klasického drátěného skla dále nabízíme bezpečnostní protipožární drátosklo ARMEPOLI. Drátosklo ARMEPOLI je oproti klasickému drátěnému sklu leštěné a splňuje bezpečnostní normu E60. Drátosklo můžeme použít jak do interiéru, tak do exteriéru. Drátosklo má snadnou údržbu. Cena drátěného skla je individuální a je odvozena od způsobu zasklení, rozměru a opracování.

Drátosklo - opracování

Drátosklo může být vyřezané do různých tvarů, včetně kruhového. Drátosklo lze také brousit a vrtat. Kromě broušení skla lze v případě potřeby provést výřezy do skla a vrtání skla. Drátosklo dodáváme od zaměření až po instalaci. Sklenářství Praha vám zaručuje preciznost zpracování za dobrou cenu a za kvalitní drátosklo ručí. Naším cílem je uspokojení požadavků všech zákazníků a to ve špičkové kvalitě a v co nejkratším termínu.

Drátosklo - další skla z naší nabídky

Firma Sklenářství Praha dodává nejen drátosklo ale také neprůstřelné skloprotihlukové sklobezpečnostní sklo Connexprotipožární sklobarevné sklo Lacobel a Matelactlačená skla do dveřípochozí sklomatné sklokalené sklo, izolační dvojsklo, dvojsklo nebo trojsklo, zatmívací sklo a fólie na sklo.. Odborní pracovníci naší firmy Sklenářství Praha provedou práce jak na místě u zákazníka prostřednictvím naší služby sklenářství nonstop, tak v naší plně vybavené provozovně. Umíme rychle poskytnout službu od zabezpečení rozbitého skla a jeho výměny po výrobu náročných architektonických a nábytkových prvků. 

Stránka Drátosklo se nachází i na našem starém webu Sklenářství Praha.

Drátosklo - fotogalerie