Broušení skla na zakázku

Sklenářství Praha vám pomůže zrealizovat vaše kreativní nápady a nabízí broušení skla. Vneste do svých domovů odlehčení pomocí zabroušených skleněných tabulí na dveřích, zábradlí nebo jen na jídelním či konferenčním stole. Dnes se již nemusíte bát křehkosti skla a ostrých hran. Naše firma vám vyrobí skleněné desky, které budou pevné, hladké a bez nebezpečí ostrých hran pomocí jedné z technologií aplikovaných při opracovávání skla - pomocí odborného broušení skla.

Máte zájem o naše služby?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Broušení skla - využití

Broušení skla používáme pro dekorativní zrcadla, koupelnová zrcadla, výrobu skleněných desek pro kuchyňské linky, sprchové kouty, skleněné předěly místností, skleněné posuvné dveře, skleněný nábytek jako jsou skleněné stoly, konferenční stolky, police, skleněné vitríny a další interiérové prvky. Broušení skla se uplatňuje i ve stavebních prvcích - skleněná zábradlí, schodiště, výtahy, při zasklení terasy nebo zimní zahrady a zasklívání balkonů. Brousíme i bezpečnostní sklo Connex.

Broušení skla - způsob

Při strojovém broušení skla lze dosáhnout vysoké přesnosti a velmi kvalitního povrchu materiálu. K broušení skla používáme diamantové vodou chlazené brusné kotouče a můžeme brousit sklo od 3 mm do 19 mm tloušťky. Po provedeném broušení skla můžete bez obav užívat krásu skla bez nebezpečí úrazu.

Broušení skla - žádné ostré hrany!

Při řezání skla vznikají na vyřezávaném tvaru velmi ostré hrany, což je velmi nebezpečné s ohledem na možná poranění. Při broušení skla nabízíme různé způsoby opracování hran, které zajistí jeho bezpečnost bez negativního dopadu na jeho vzhled a tvar. Můžete si objednat broušení skla u rovných, zkosených nebo zakulacených hran.

Broušení skla a jeho následné leštění

K broušení skla patří i jeho leštění. Hrany při broušení skla mohou být zabroušeny do konečné matné povrchové úpravy nebo následně zaleštěny do lesku. Naše firma umí také opracovat hrany na ploše skla nebo zrcadla včetně zkosení. Jejich šířka je volitelná podle tloušťky opracovávaného skla. Při broušení skla můžeme leštícím kotoučem opravit i dosti vad na poškrábaném povrchu. Broušení skla vyžaduje speciální nástroje a přípravky a zručné odborné řemeslníky - to vše vám Sklenářství Praha zaručuje.

Broušení skla - další nabídka naší firmy

Kromě broušení skla firma Sklenářství Praha provádí také pískování skla, vrtání skla a výřezy do skla. Odborní pracovníci naší firmy Sklenářství Praha provedou sklenářské práce jak na místě u zákazníka prostřednictvím naší služby sklenářství nonstop, tak v naší plně vybavené provozovně. Umíme rychle poskytnout službu od zabezpečení rozbitého skla a jeho výměny po výrobu náročných architektonických a nábytkových prvků. Naším cílem je uspokojení požadavků všech zákazníků a to ve špičkové kvalitě a v co nejkratším termínu.

Stránka Broušení skla se nachází i na našem starém webu Sklenářství Praha.

Broušení skla - fotogalerie