AKVÁRIA - TERÁRIA

Výroba akvária a terária – prodej

Potřebujete dát kvalitní domov svým rybičkám nebo netradičním mazlíčkům v podobě hadů, varanů, chameleona, želv, myší a pavouků? Nebo vytvořit relaxační prvek v podobě akvária - terária umístěný ve vašem obývacím pokoji, kanceláři, restauraci či hotelové hale ať už naplněný vodou nebo jen pískem, kamínky, mušlemi nebo květinami? Líbilo by se vám použití akvária - terária visící na zdi jako obraz? Pak potřebujete vyrobit akvária - terária na míru!

Máte zájem o naše služby?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Akvária - terária od našeho Sklenářství 

Rozhodněte se pro naši firmu Sklenářství Praha a my vám vyrobíme akvária - terária, která budou splňovat nejen účel umístění chovaných zvířat ale budou také vkusně zakomponovaná do vašeho interiéru. Rádi vám dodáme akvária - terária ve vámi požadovaném tvaru a velikosti. Vyrobíme vám akvária - terária nejen klasických tvarů ale i atypická - třeba akvária - terária rohová nebo šestihranná. S výrobou akvária - terária máme bohaté zkušenosti a tak se na naši firmu můžete spolehnout.

Akvária - terária - použitá skla a lepidlo

Skla pro akvária - terária jsou přesně řezaná, perfektně zpracovaná, s obroušenými hranami tak, aby manipulace s nimi při krmení a čištění byla naprosto bezpečná. Pracujeme s čirým sklem Float 4 mm až 15 mm tloušťky podle velikosti a objemu nádrže. Pro lepení akvária - terária používáme silikon Perrenator určený speciálně pro akvária - terária a odpovídající bezpečnostním předpisům DIN 32 622. Je odolný proti hydrolýze, UV záření a proti působení slané mořské vody.

Akvária - terária - opracování skla

Při výrobě akvária (výroba akvária)- terária můžeme vytvořit i otvory pro snadnější manipulaci nebo pro kabely elektroinstalace a to metodou vrtání skla či provést výřezy do skla. Samozřejmostí je zabroušení a zaleštění ostrých hran otvorů akvária - terária z hlediska bezpečnosti i z hlediska designu. Akvária - terária vyráběná naší firmou mají všechny potřebné bezpečnostní výztuhy a síla použitého skla splňuje předepsané normy EU. Akvária - terária navrhujeme tak, aby odpovídala nárokům chovaných zvířat a vašim nárokům na bezpečnost a vzhled.

Akvária - terária od Sklenářství Praha

Sklenářství Praha vám zaručuje preciznost zpracování akvária - terária za dobrou cenu. Našimi přednostmi jsou krátké dodací lhůty - do tří pracovních dnů od přijetí zakázky, kvalita odvedené práce a příznivá cena. Cenovou kalkulaci na akvária - terária vám připravíme podle požadavků na velikost a náročnost zpracování. Dodávku a instalaci akvária - terária jsme schopni uskutečnit až na místo určení, cena pak vychází z váhy a dostupnosti cíle.

Sklenářství Praha - další nabídka prací

Firma Sklenářství Praha nejen vyrobí akvária - terária na míru ale umí zhotovit skleněný nábytek, velkoformátové zasklívání, zasklívání výloh, zasklívání balkonů, zasklení terasy a samozřejmě zasklívání oken a dveří. Odborní pracovníci naší firmy provedou práce jak na místě u zákazníka prostřednictvím naší služby sklenářství nonstop, tak v naší plně vybavené provozovně. Poskytujeme služby od zabezpečení rozbitého skla a jeho výměny po výrobu náročných architektonických a nábytkových prvků. Naším cílem je uspokojení požadavků všech zákazníků a to ve špičkové kvalitě a v co nejkratším termínu.

Stránka Výroba akvária se nachází i na našem starém webu Sklenářství Praha.

Výroba akvárií a terárií

Výroba akvárií a terárií na zakázku
Sklenářství Praha - výroba akvárií a terárií je tu pro vás a vaše rybičky a další chované mazlíčky. Výroba akvárií a terárií je pro naši firmu hračka, máme s ní dlouholeté zkušenosti. Naše výroba akvárií a terárií se již uskutečnila pro mnoho zákazníků do domácností, kanceláří, restaurací, hotelů, škol a prodejen. Výroba... » Více...