Čelní sklo od autoskla JR

Potřebujete vyměnit nebo opravit čelní sklo u vašeho vozidla? Doporučujeme vám firmu Autosklo JR, která se na trhu pohybuje více jak 25 let. Díky tomu má mnoho zkušených zaměstnanců a ověřených postupů. Rádi vám poradí s jakýmkoliv dotazem týkajícího se autoskel. Společnost sídlí v Praze, ale po vzájemné domluvě jsou schopni opravit nebo scelit čelní sklo v jakém koliv místě na území ČR. K těmto účelům mají k dispozici mobilní autosklo servis.

Čelní sklo - proč se obrátit na autosklo JR?

  • Oprava čelního skla probíhá i za pomoci mobilního servisu, který přijede přímo k vám a čelní sklo buď opraví nebo vymění.
  • Výměna čelního skla proběhne na počkání, protože na skladě mají více než 8000 typů čelních skel.
  • Jestliže máte rozbité čelní sklo, tak odborný posudek, zda je možné scelení nebo je nutná výměna, je proveden zdarma.

Čelní sklo - ceník

Pokud vás zajímá cena za výměnu či opravu čelního skla, tak jako jedny z mála firem, mají na svém webu ceník čelních skel včetně ceny s DPH. Čelní sklo je důležitou součástí vozidla a naprosto zásadně ovlivňuje viditelnost a přehled. Proto vám nedoporučujeme prasklé čelní sklo podceňovat a řešit jeho opravu co nejdříve. Kontaktujte odborníky ze společnost Autoskla JR a nechte své čelní sklo opravit ještě dnes.

Čelní sklo - oprava lepením

Poškozené přední sklo se nemusí ihned měnit, ale v některých případech se dá autosklo opravit lepením - scelením. Zavolejte tedy do Autoskla JR a nechte odborníky posoudit, zda vaše čelní sklo může být opraveno lepením praskliny nebo zda skutečně musí dojít k výměně. Cenové rozpětí za opravu skla lepením se pohybuje od 800-1800 Kč podle míry poškození. To je několikanásobně méně, než byste dali za nové autosklo.

Čelní sklo - opravy všech typů vozidel

Na čelní skla jsou ve společnosti Autoskla JR odborníci. Na skladě mají více jak 10 000 autoskel a mohou vám tedy nabídnout okamžitou výměnu. Není tak žádným problémem čelní sklo Škoda, čelní sklo Fabia, čelní sklo Octavia nebo čelní sklo Ford Mondeo okamžitě vyměnit a budete mít auto ještě týž den k dispozici. Lze se domluvit na výměně tzv. na počkání

Čelní sklo - NONSTOP servis

Čelní sklo jistě chcete mít opravené co nejdříve a to ať se vám porouchá v jakoukoliv dobu. To je důvod proč má firma Autoskla JR k dispozici nonstop linku na čísle +420 603 111 072.

Čelní sklo - mobilní tým

Další výhodou, kterou vám firma nabízí, je mobilní tým, který za vámi může přijet a provést výměnu přímo u vás. Zároveň může zajistit likvidaci pojistných událostí.