Deratizace KO

Deratizace od firmy KF TRANS s.r.o. proběhnou vždy úspěšně a zcela bezpečně. Jestliže vás zaujme jejich nabídka služeb, tak využíjte kontakt uvedený v barevném rámečku, který je umístěn níže v textu. Jejich nabídka služeb obsahuje všechny DDD služby - deratizace, dezinsekce, dezinfekce. Nejčastěji od nich však klienti vyžadují právě deratizace. Jde tedy přesně o deratizace myší, deratizace potkanů, deratizace krys, deratizace hlodavců, deratizace hmyzu jako jsou deratizace blech, deratizace štěnic, deratizace švábů, deratizace mravenců, likvidace vosího hnízda, deratizace sršňů, deratizace molů nebo deratizace much.

Pokud vás zajímá více nebo chcete poptat deratizaci volejte na číslo 606 268 268.

Hrabákova 2001/21
148 00 Praha 11 ‎

Deratizace - proč od KF TRANS s.r.o.?

  • Rychlost - příjezd do 2 hodin od zavolání
  • Profesionální přístup všech zaměstnanců a 16 let praxe v oboru deratizace
  • 100% záruka na úspěšnost deratizace - jeli dodržen navrhovaný postup
  • Diskrétnost i v případě deratizace štěnic
  • Moderní vybavení a postupy pro provádění deratizace
  • Spokojenost jejich klientů - reference k nahlédnutí

Deratizace diskrétně

Firma KF TRANS s.r.o. vám nabízí diskrétnost. Jejich vozy mají vyznačenou službu deratizace nenápadně mezi ostatními službami jako je vyklízení odpadu a stěhování. Takže nebudou všichni v okolí vědět, že u vás probíhá deratizace. Všichni sousedé přeci nepotřebují vždy vědět, zda u vás probíhá deratizace štěnic nebo švábů.

Deratizace cena

Mnoho lidí se domnívá, že deratizace je přijde na velké peníze. Opak je ale pravdou. Deratizace od námi doporučené firmy není opravdu nějak zvlášť drahá a téměř vždy se vejdete i s dojezdem do 2000 Kč. Přesné informace na stránce Cena deratizace. Navíc u profesionální společnosti KF Trans máte 100% záruku na úspěšnost. KF Trans se specializuje na Deratizace Praha 1 - 10 a Praha východ a také na povinné prohlídky a revize HACCP klientům z oboru potravinářství.

Proškolený personál na deratizace

Firma KF Trans dbá nato, aby její zaměstnanci byli neustále proškolování a obeznamování s novými postupy. Díky svým několikaletým zkušenostem odhalí přístupové cesty hlodavců a na základě toho určí způsob deratizace. Provedením odborné deratizace chráníte vaše zdraví a majetek.

Deratizace - na co dbát?

Dbejte na prevenci! Preventivní deratizaci je doporučeno provádět 2x ročně, aby se hlodavci nepřemnožili. Opravdu vás vyjde lépe preventivní deratizace než následný nutný zásah. Prevence a to i kdyby byla jen jednou do roka se na problematických místech opravdu vyplatí. V případě akutní deratizace je totiž nutné zákrok opakovat 3x za sebou v určitém časovém intervalu. Pokud se nedodrží tento postup, je pravděpodobné, že se bude tato nežádoucí situace opakovat. Nedoporučujeme provádět deratizace na vlastní triko! Je možné, že se u hlodavců vytvoří rezistenci a poté bude následná deratizace o mnoho komplikovanější a to i z rukou odborníka.