Folie na sklo Infrasol

V základě jsou všechny dodávané fólie pro okna do České republiky rozděleny do dvou hlavních kategorií:

  1. Fólie na sklo auta
  2. Fólie pro skla pro stavby

Fólie Infrasol
E-mail:
info@infrasol.cz

V rámci těchto dvou skupin existuje široká paleta různých fólií, a v tomto oddílu můžete objevit hlavní využití a charakteristiky každého typu. Ať už se jedná o osvědčené výhody fólií nebo nejnovější inovace, poptávka a prodej fólií stále rostou, protože tyto produkty efektivně a ekonomicky řeší mnoho běžných problémů.

Fólie na okna a jejich aplikace:

Oproti fóliím Infrasol určeným k ochraně karosérií aut a motocyklů jsou všechny fólie v této kategorii jednoduše klasifikovány jako fólie pro sklo. Jsou to samolepící fólie vhodné pro okna budov, auta a další dopravní prostředky, označované také jako folie na auto. Tyto fólie nacházejí uplatnění i při úpravě skleněných výplní v interiérech a množství výhod a možností jejich využití je velmi rozmanité.

Fólie na okna auta

Jde o fólie speciálně navržené pro skla automobilů, obvykle označované jako zatmavovací fólie. Nejnovější modely autofólií Infrasol, například i-MAX, nejenže eliminují až 93 % infračerveného tepla do vozidla během horkých letních dnů, ale díky své odolné struktuře jsou dvakrát odolnější než konkurenční produkty, což efektivně brání pokusům zlodějů rychle vniknout do vozu skrz okénko.

Od roku 2015, kdy byla představena nová značka Infrasol, se mnoho profesionálních lepičů autofólií přesvědčilo, že fólie Infrasol nabízí optimální poměr výkon/cena/kvalita na trhu.

Tato kategorie zahrnuje nejenom fólie pro skla automobilů s běžnou technologií, ale také inovativní autofólie, například i-MAX, která výrazně snižuje průnik infračerveného tepla a poskytuje vysokou odolnost proti pokusům o krádež.

Pokud se zajímáte o zabezpečení vozidla proti krádeži skrze rozbité boční okénko, může vás zaujmout bezpečnostní fólie SMC-4, která poskytuje spolehlivou ochranu pro skla automobilů.

Fólie pro okna budov

Tato kategorie zahrnuje čtyři druhy fólií s různými využitími. Některé jsou vhodné jako interiérové fólie, které lze bezpečně instalovat i na dvojsklo zevnitř bez rizika prasknutí skla způsobeného teplotním stresem. Další fólie jsou určeny pro instalaci zvenčí a zlepšení zadržení tepla v létě.

Protisluneční fólie na okna

Hlavním úkolem těchto fólií je maximalizovat zadržení tepla v místnosti. Jsou známy jako solární fólie nebo protisluneční fólie. Přestože může být klimatizace běžnou volbou v horkých dnech, mnoho lidí není informováno o potenciálních rizicích pro zdraví. Fólie na okna Infrasol jsou schopny snížit průnik infračerveného tepla ze slunce až o 90 %.

Termoizolační fólie na okna

Cílem termoizolačních fólií je snížit únik tepla během zimních měsíců díky své speciální polyesterové struktuře. U některých fólií Infrasol je tento efekt ještě výraznější než u konkurenčních produktů.

Bezpečnostní fólie na okna

Bezpečnostní fólie pro okna od INFRASOL jsou mezi fóliemi pro okna stále oblíbenější díky své efektivní ochraně proti snadnému vloupání skrz sklo. Klíčovým prvkem každé bezpečnostní fólie pro sklo je kvalitní, průhledný a odolný laminát, schopný odolat i extrémním nárazům a zajišťující ochranu vašeho majetku.

Privátní fólie na okna

Hlavním cílem privátních fólií je omezit průhlednost skla a zároveň umožnit dostatečné množství viditelného světla v místnosti. Velké továrny, které mají skleněná okna ve svých výrobních nebo skladovacích prostorách, instalují matné fólie INFRASOL k omezení sledování pracovního procesu nejen zaměstnanci, ale i náhodnými pozorovateli zvenčí.