Luxusní koupelny Praha

V roce 2017  byla na Žižkově otevřena nová exkluzivní vzorková podejna luxusních koupelen. Prodejna se zaměřuje na nejnovější trendy od společnosti Dornbracht Group a jistě uspokojí i náročnou veřejnost. V této prodejně o rozloze 150 m2 najdete nejrůznější luxusní koupelny - koupelnové vanyvodovodní bateriekoupelnové radiátoryobklady do koupelen a sprchové kouty. Vše je od známých a ověřených firem Dornbracht a Alape.

Značka Dornbracht se stala během 60 let jedničkou ve svém oboru. Vyrábí prémiové armatury a význačně řídí kulturní hodnoty designu, architektury a technologie luxusních koupelen. Od roku 2001 je Alape součástí koncernu Dornbracht a na mezinárodním žebříčku výrobců sanitárního zařízení si získala renomé a uznání. Luxusní baterie od Alape vám v DG centru na Žižkově osobně ukáží.

Pro více informací o luxusních koupelnách volejte na číslo 774 221 009.

UKÁZKOVÁ PRODEJNA LUXUSNÍ KOUPELNY PRAHA
DORINT DG CENTRUM

Prokopova 2856/10
130 00 Praha 3

Koupelny Praha - zážitek ze sprchování ve zcela nových dimenzích

Dornbracht se je znám hlavně pro své technologické inovace. Systém PERFORMING WATER je osvědčená vodní technologie, kterou firma používá pro své výrobky do koupelny. Jde zde především o různorodost způsobů, jimiž produkty Dornbracht poskytuje lidem vodu do jejich luxusních koupelen - vodu ve formě deště, vodu jako průzračný, energický příval, vodu jako intenzivně pulzující nebo příjemně zahalující proud. Díky tomu luxusní sprchové kouty a luxusní vany vypadají tak okouzlujícím způsobem.

Koupelny Praha - načerpejte inspiraci

Luxusní koupelny – transforming water

Systém TRANSFORMING WATER dává najevo fakt, že luxusní koupelna získává stále více pozornosti. Jednak co do architektury, designu a technologie nebo jako místo revitalizace, zastavení se a relaxace. Dornbracht řeší téma rituální architektury několik let. Své poznatky implementuje do své práce a tím i do vaší koupelny.

Luxusní koupelny - Alape

ALAPE je synonymem pro výborně řešené sanitární zboží. Firma byla založena roku 1896 byla v německém městě Penig německým podnikatelem Adolfem Lamprechtem. Společnost se usídlila v saském Penigu, kde se zaměřovala pouze na výrobky určené pro luxusní koupelnu. ALAPE, jako první výrobce na světě, přišla s řadou inovací  jako je třeba vestavěné umyvadlo, první koupelnová skříňka se zabudovnaným umyvadlem a dalšími. Výroba se nyní zaměřuje na dřezy, umyvadla a koupelnový nábytek, který v průběhu dlouholeté spolupráce s architekty a designery prošla rozsáhlím vývojem. ALAPE, jako jeden z opravdu kvalitních a originálních výrobců tak měl velký vliv na vývoj luxusních koupelen, jak je známe dnes.