Podlahy Praha

Podlahy Praha s.r.o. se zabývají prodejem, pokládkou a renovací podlahových krytin. V jejich sortimentu se nachází dřevěné podlahy, marmoleum, laminátové podlahy, dřevěné terasy, vinylové podlahy a ostatní podlahové krytiny. V nabídce služeb vám nabízejí například renovace parket nebo servis schodů. V podlahovém studiu, které najdete na Praze 7, se lze osobně poradit s odborníkem, prohlédnout si zboží a udělat si tak představu jaká je ta správná podlaha pro vaší domácnost.

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

Podlahy Praha – proč zrovna oni?

Firma Podlahy Praha vám nabízí vždy profesionální služby za přívětivou cenu.

Další výhody a pozitiva této společnosti

  • Rychlé dodací lhůty
  • Působí na trhu přes 12 let
  • Mnoho referencí k předložení
  • Záruka na všechny naše práce a materiál
  • Disponují kamenným obchodem, kde si lze zboží prohlédnout.

Ve studiu vám poradí jakou podlahu si vybrat. Dají vám vždy relevantní informace, ať už vás zajímá dřevěná terasa, vinylová podlaha nebo třeba jen pokládka vinylových podlah, ke všemu se vždy srozumitelně vyjádří.

Podlahy Praha – služby

Společnost Podlahy Praha s.r.o. vám spolehlivě dodá a následně i položí jakoukoliv podlahovou krytinu, kterou si zvolíte. Pokládka vinylové podlahy, pokládka marmolea, dřevěné podlahy nebo dřevěné terasy, nic z toho pro ně není problémem Mimo pokládku vám nabízejí i služby jako je údržba podlahy, renovace podlah, broušení parket, instalace terasových prken nebo dřevěné obklady domů.

Podlahy Praha - sortiment

Nabídka sortimentu disponuje velkým výběrem všech typů podlahových krytin. Lze si všechny vzorky prohlédnout ve vzorkové prodejně Podlahy Praha, která je situována na Praze 7 v ulici Komunardů 38. V prodejně je vám k ruce vyškolený personál, který Vám vždy ochotně poradí s výběrem podlahové krytiny.

Podlahy Praha – jak vybrat podlahu?

U výběru podlahové krytiny je důležité dbát hned na několik věcí, které následně ovlivňují funkčnost a použitelnost podlahy. Důležité je vybrat především správný typ podlahy s ohledem na stávající podklad. S tím vám osobně poradíme v naší vzorkové prodejně na Praze 7. Velice záleží na tvrdosti povrchu a tloušťce dílců krytiny, což následně definuje celkovou odolnost či zvukovou izolaci podlahy. Dalším faktorem je samozřejmě i výběr dekoru samotné podlahy. V podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha se vám vždy dostane pomoci. Rádi vám zde poradí a doporučí podlahovou krytinu právě pro váš interiér. Také by vám při výběru mohl pomoci fakt, že dřevěné podlahy poskytují možnost provést broušení parket či prken, a tak vám renovace parket vám zajistí, že bude vaše podlaha opět vypadat jako nová. Tato renovace podlah se může provádět opakovaně.

Podlahy Praha – všechny jejich webové stránky