Psychoterapie Praha

Psychoterapie Praha - Proč zvolit cestu psychoterapie?

Lidé mívají čím dál tím častěji různé psychycké obtíže. Zřejmě zato může dnešní splečnost, která čím dál tím více apeluje na rychlost, dodržování termínů či naplnění různých pracovních cílů. Díky tomu jsou lidé daleko více ve stressu a zároveň jim to příjde jako běžná součást života. Svoje obtíže neřeší vůbec nebo je nechají zajít až na samou hranici únosnosti. U lidí se tak objevují objevují nepříjemné pocity vyčerpání, nespokojenosti, selhání, bezcílnosti, osamělosti nebo mají nízké sebevědomí. Bohužel se stáva, že si s úzkostí, strachem či panikou neumí poradit sami, a proto zde je psychoterapie Praha a Dr. Miriam Kotrusová. Jestliže tedy máte jakýkoliv psychický problém, tak vám doporučujeme tuto psychoterapii Praha. Kvalifikovaná doktorka Miriam Kotrusová vám jistě pomůže, abyste si sami uspořádali vaše myšlenky a pocity. 

Délku psychoterapie si každý klient určí sám, tak jak cítí, že chce svůj problém rozebírat. Je jasné, že téměř ve všech případech se problém nevyřeší během jednoho sezení, ale intenzitu a onu délku si každý klient určí sám. Vždy je důležitá motivace klienta daný problém řešit. Psychické potíže nemůže někdo jiný na nikoho jiného vyřešit. To musí člověk řešit "sám". Ostatní mu mohou pouze pomoci, poskytnout mu podporu, nastolit ideální podmínky proto, aby s mohla dotyčná osoba své myšlenky a pocity správně urovnat a začít svou situaci řešit. Někdy stačí několik málo hodin a někdy je to běh na dlouho vzdálenost a služby psychoterapeuta jsou zapotřebí několik měsíců. Psychoterapie Praha vám zde chceme doporučit. Je více pochopitelné, že ne každému vyhovuje stejný psychoterapeut a přístup, kterým postupuje, ale věříme, že s Dr. Miriam Kotrusovou budete spokojeni.

Psychoterapie Praha - individuální terapie

Psychoterapie Praha u Dr. Miriam Kotrusové vám dá příležitost se o sobě dozvědět nové informací. Lze se díky tomu naučit mít rád/a i negativní stránky své osobnosti či začnete opět věřit svému vnitřnímu vědění. Zároveň se vám může povést vnímat i své okolí v jiném světle. Člověk po skončení individuální psychoterapie cítí jedinečný prožitek setkání samého se sebou. Na individuální psychoterapie se Dr. Miriam Kotrusová specializuje.

Psychoterapie Praha - vztahové problémy

Psychoanalytická psychoterapie vám pomůže v řešení ruzných vztahů, ať už jde o partnerské vztahy, rodinné vztahy či sex a vztahy. Dále se na psychoterapeuta lze obrátit s otázkou jak zachránit vztah. Určitě ji za vás nevyřeší, ale je schopen vám pomoci na vaší situaci nahlížet s větším odstupem a nadhledem. Když budete dostatečně motivovaný, tak se vám může povést, se nezaujatě a bez emoci podívat nato, jakým způsobem ste vy sami přispěli k danému vztahovému problému. Díky bezpečnému a podporujícímu terapeutickému prostředí, kde není kritika ani odsuzování, máte možnost se začít soustředit na to, čím ste vy sámi přispěl k partnerské krizi nebo kde je jádro vaších psychických obtíží.