Restaurace Praha

Jestliže hledáte na interetu zrovna restaurace Praha 6. tak bychom vám rádi doporučili Hostinec Na Slamníku. Jde o hospodu, která vám nabídne dobré pivo, zahrádku, grilování, živou hudbu, vynikající prostor na svatby či narozeninové oslavy a skvělý a příjemný personál. Co víc by si mohl člověk přát.

Restaurace v Praze s nejlepším čepovaným pivem

V hostincích bývá vždy veseleji a rušněji, pokud se správně čepuje dobré pivo a k tomu kuchař připraví dobré jídlo. V restauraci Praha 6 Na Slamníku se vám dostane jak dobrého piva, tak i dobrého pokrmu. Bez vynikající obsluhy, která v této hospodě bezesporu je, by však ani dobré pivo a jídlo nestačilo. V restauraci je i díky obsluze příjemné prostředí. Restaurace Praha 6 Dejvice nabízí celou řadu míst s kvalitním sezením. Hostinec Na Slamníku vás určitě nadchne vším výše uvedeným - pivo, jídlo a příjemný personál.

Restaurace Praha - oslavte narozeniny nebo svatbu!

Tato restaurace na svatby nebo narozeninové oslavy je přímo ideální. Pro různé firemní večírky a podobní akce, kde uvítáte uzavřenou společnost. Přesně pro tyto účely má restaurace Praha - hostinec Na Slamníku salonek. Rezervace je možná po telefonické domluvě. Navíc vám může být k dispozici i zahrádka, která nabízí velice příjemné posezené. Správná restaurace na svatby musí mít i krásný prostor pro venkovn posezení. Na zahrádce jsou stromy, které nejenže poskytují příjemný stín, ale dodávají místu příjemnou atmosféru. Zdaleka ne každá restaurace v Praze nabízí také gril a udírnu jako právě restaurace Na Slamníku. Návštěvníci si mohou pochutnat na vepřových, kuřecích nebo hovězích kulinářských specialitách, které připravují  skvělí kuchaři.

Restaurace v Praze s živou hudbou

V neposlední řadě je Hostinec Na Slamníku známý i slavným hudebním klubem. Živá hudba v restauraci je vždy vítaným zpestřením.  Kvalitní hudební produkci jistě uvitá každý návštěvník. Znalci hudební scény vědí, že právě na pódiu této restaurace začínala před lety nejedna slavná kapela. Sportovním fandům udělá radost TV na sportovní přenosy.

Jedinečná zahradní restaurace v Praze – Hostinec Na Slamníku

Letní měsíce přímo vybízejí k návštěvě restaurace se zahrádkou. Některé restaurace v Praze tuto možnost nabízejí, ale žádná restaurace s terasou nenabízí takovou příjemnou atmosféru a připomínku starých časů jako právě Hostinec Na Slamníku. V této restauraci je zahrádka stíněná vzrostlými stromy, které přispívají k příjemnému posezení. Posezení je o to příjemnější, že si můžete pochutnat opravdu chutných specialitách, které připravují kuchaři na grilu nebo přímo v jejich vlastní udírně.

Dobroty z grilu si vychutnáte v hostinci Na Slamníku

Restaurace s grilováním je velmi oblíbená mezi návštěvník a samozřejmostí je i skvěle načepované tradiční české pivo, které osvěží každého návštěvníka. V zimních měsících je k dispozici posezení uvnitř. Interiér si zachoval původní tradiční ráz, včetně kachlových kamen a krbu. Věděli jste, že restaurace v Praze - hostinec Na Slamníku možná jako jediný nabízí domácí buchty? Pokud ne, tak neváhejte a přijďte se přesvědčit o vysoké úrovni tamní gastronomie a útulném prostředí.