Ruční mytí aut

Jestliže hledáte kvalitní automyčku Dejvice nebo kdekoliv v okolí, tak vám můžeme vřele doporučit Automyčku Dejvice, která provádí ruční mytí aut. Tuto myčku najdete v podzemních garážích hotelu International na Praze 6. Pokud využijete ruční mytí aut v automyčce Dejvice, tak budete mile jaké péče se dostalo vašemu autu a to od interiéru až po exteriér.

Příprava auta na prodej je služba, o které mnoho lidí neví, ale přitom se jim vždy cenově vyplatí. Nechte si odborně umýt auto a zvyšte jeho cenu. 

Ruční mytí aut - programy

Zmíněná automyčka Dejvice má služby rozdělené do 3 jednotlivých programů. Program vždy obsahuje vše z předchozího a přidá něco navíc. Tyto programy na čištění aut jsou odstupňovány nabídkou i cenou tak, že si vybere opravdu každý klient.

Ruční mytí aut program 1 - Standard

V rámci programu Standard bude vašemu autu dopřána ta nejzákladnější a nejdůležitější péče, které by se mělo čas od času dostat každému autu. Jelikož se jedná o ruční mytí, tak i tento základní program vás překvapí svým výsledkem.. S klasickou automatizovanou automyčkou se ruční práce nedá vůbec porovnávat.

Do programu Standard patří důkladné mytí exteriéru vozidla, dále očištění od všech nečistot, které na autě během používání ulpívají. Nejčastěji je to očištění od hmyzu, asfaltu a dalších nečistot.

Samozřejmostí je ruční osušení, umytí prahu a vnitřních hran dveří. V automyčce rovněž ošetří veškeré plasty a umyjí vám okna.

Nazávěr vám bude vyluxován interiér vozidla a provoněn vůz, což podtrhne celou dobře odvedenou práci.

Ruční mytí aut program 2 - Komplet

Program Komplet rozšiřuje předešlou variantu Standard o důkladné ruční mytí karoserie, ošetření šamponem, voskem, rozleštění, umytí kol a ošetření pneumatik. V interiéru vozidla bude u programu Komplet navíc provedeno často žádoucí tepování koberců a omytí kůže. K závěrečnému provonění přibude ještě ošetření včelím voskem.

Ruční mytí aut program 3 - Komplet NANO

Program Komplet NANO je nejlepší program na mytí aut, který vám může tato automyčka nabídnout. Nabízí vše co předchozí dva programy a navíc zde naleznete nejen trojnásobné ruční umytí karoserie, ale také ošetření nano šamponem. Dále bude provedeno tepování autosedaček, ruční mytí motoru a v rámci mytí auta budou použity přípravky s nanotechnologií. To pro vás znamená, že tekuté stěrače a ochrana laku vydrží cca 3 měsíce a bude dosahovat vyjímečných kvalit. 

Součástí tohoto programu je i čištění interiéru aut ozónem ZDARMA. Tím zlikvidujete viry a bakterie ve vašem voze.

Ruční mytí aut - stop virům

Čištění ozónem je metoda, která likviduje viry a bakterie. Můžete si ji v automyčce Dejvice objednat i zvlášť, bez ohledu na výběr programu.

Ruční mytí aut - kvalitní autokosmetika

Myčka aut nabízí autokosmetiku renomované značky MAF-RA s certifikací ISO 9001 a ISO 14001. Tyto přípravky jsou velmi kvalitní, šetrné k životnímu prostředí a myčka s nimi má famózní výsledky.

Ruční mytí aut Dejvice - vychází klientům vstříc

V automyčce Dejvice na popud zákazníků nabízí i možnost umytí vozu za použití profesionální techniky svépomocí. Máte tak možnost si umýt vůz sami s tím, že vám budou poskytnuty všechny prvotřídní přípravky a technika, kterou firma disponuje. Jsou lide, kteří neradi svěřují svůj vůz do cizích rukou nebo prostě jen chtějí své auto opečovávat sami. Čištění aut vám zde tedy mohou provést profesionálové se zkušenostmi nebo si ho můžete umýt sami. V automyčce Dejvice s vámi rádi vše proberou a vyjdou vám vždy vstříc.