Zrcadla na stěnu

Přemýšlíte jak rozjasnit a opticky rozšířit váš byt? Pořiďte si od nás zrcadla na stěnu a rázem daný prostor získá dojem luxusu! Potřebujete instalovat zrcadla na stěnu vašeho kadeřnictví, fitness centra nebo jiné provozovny? Naše firma Sklenářství Praha vám vyrobí a namontuje zrcadla na stěnu rychle, bezpečně a za dobrou cenu - zkrátka profesionálně.

Zrcadlo na stěnu - poradenství

V naší firmě Sklenářství Praha nejsme jen sklenáři profesionálové. Jsme také schopni vám zasvěceně poradit, jaké zrcadlo na stěnu je do určitého prostoru to pravé, která velikost je ta správná a jakou techniku montáže bude nejlepší zvolit. Zrcadlo na stěnu musí splňovat svůj účel ale také zdobit a pozvednout interiér.

Zrcadlo na stěnu - druhy zrcadel a techniky instalace

Zrcadlo na stěnu můžeme vyrobit a instalovat jako solitér nebo nalepit na přímo na zeď. V případě lepení používáme speciální lepidlo vhodné i do vlhkého prostředí koupelen. Pokud byste však chtěli časem zrcadlo přemístit je lepší použít jinou techniku a zvolit pro zrcadlo na stěnu nalepovací kovové háčky.

Velká zrcadla na stěnu

Zrcadla na stěnu nemusí mít jen klasické tvary, na které jste zvyklí. Mohou být instalována po celé stěně ale mohou mít též různý tvar. Umíme vyrobit i náročné zrcadlové prvky a zcela atypické tvary. Velká zrcadla na stěnu na zadní straně podlepujeme bezpečnostní fólií a také zajistíme rovný podklad pro nalepení.

Velké zrcadlo na stěnu - technologie opracování - fazeta

Velké zrcadlo na stěnu se nemusí jen lepit ale můžete ho zvolit jako samostatný kus zrcadla v rámu nebo s ozdobnými okrajem za použití technologie fazetování zrcadel, které spočívá ve zkosení hran pod určitým úhlem. To lze provést i na oválná a kruhová zrcadla na stěnu. Opracováváme zrcadla o síle 3 - 19 mm.

Zrcadla na stěnu - broušení, vrtání a výřezy do skla

Zrcadla na stěnu občas potřebujete provrtat kvůli uchycení šrouby, provést výřez pro vypínače či zásuvky a vždy potřebujete zabroušené hrany z důvodu bezpečnosti. Naši odborně vyškolení pracovníci denně pracují a na zrcadla na stěnu používají techniky broušení skla a následné leštění, vrtání skla nebo výřezy do skla.

Zrcadla na stěnu - další nabídka na zrcadla na stěnu od Sklenářství Praha

Naše firma vám také vyrobí zrcadla v rámu, fazetová zrcadla (provádíme fazetování zrcadel na již existující zrcadla), koupelnová zrcadla, zrcadla na míru, zkrátka naše výroba zrcadel je tu pro vás. Více na www.sklenarstvi-praha.cz