Zrcadlo do koupelny

Zrcadlo do koupelny od firmy Sklenářství Praha bude nejen účelné ale i krásné! A proč ho objednat právě u nás? Protože jsme rychlí, šikovní a máme slušné ceny! Rychle zareagujeme na vaši poptávku, prostor přesně zaměříme, zrcadlo do koupelny rychle vyrobíme a přijedeme namontovat. Spolehněte se na náš profesionální přístup.

Zrcadla do koupelny - zrcadla na míru - možnosti výběru

Zrcadla do koupelny vyrobíme dle vašeho přání jako solitér neboli samostatný kus, mohou být v rámu nebo bez rámu se zdobeným okrajem skla, mohou mít různý tvar a rozměry, mohou být také nalepena na stěnu v celé ploše. Zrcadla na míru se vyplatí především v menším prostoru. V každém případě zrcadla do koupelny od naší firmy budou mít perfektní zpracování.

Zrcadlo do koupelny - metody opracování a dodací lhůty

Zrcadlo do koupelny opracované metodou broušení skla nemá žádné ostré hrany. Hranám navíc po jejich zabroušení můžeme ponechat matový vzhled nebo je zaleštit do lesku. Praktikujeme též vrtání skla a výřezy do skla, je-li třeba zrcadlo osadit ozdobnými šrouby nebo vyřezat otvory pro zásuvku či vypínač. Zrcadlo do koupelny vám vyrobíme do 2 pracovních dnů.

Zrcadla do koupelny - technologie fazetování zrcadel

Opracování zrcadla do koupelny zkosením jeho hran pod určitým úhlem neboli fazetování zrcadel je metoda, kterou umíme aplikovat na rovné i zakulacené hrany skla o síle 3 - 19 mm. Taková zrcadla do koupelny působí decentně a sofistikovaně a přitom velmi efektně. Dodací lhůta pro fazetová zrcadla je do 5 pracovních dnů.

Zrcadlo na míru větších rozměrů - velkoformátová zrcadla

Zrcadlo na míru ve větším formátu raději opatříme bezpečnostní fólií, kterou nalepíme na zadní plochu zrcadla. Pokud se vám podaří takové zrcadlo rozbít, střepy skla zůstanou přilepeny k fólii a vy nebo vaše děti budete ušetřeni nepříjemných úrazů. Jestliže budete chtít zrcadlo na míru nalepit přímo na zeď, připravíme vhodný podklad v případě nerovností stěn.

Zrcadla do koupelny - Sklenářství Praha - další nabídka

Firma Sklenářství Praha dodává zrcadla v rámu, provádí fazetování zrcadel na již existující zrcadla, vyrábí fazetová zrcadla, zrcadla na stěnu, zkrátka naše výroba zrcadel je tu pro vás. Poskytujeme službu od zabezpečení rozbitého zrcadla po výrobu atypických architektonických zrcadlových prvků. Naši profesionálové vám odborně poradí jak při výběru vhodného typu zrcadla do koupelny, tak při volbě způsobu montáže. Více na www.sklenarstvi-praha.cz